ЗВІТ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» У Макарівській селищній раді за 2022 рік

0

Відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Закону України «Про звернення громадян», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та Регламенту Макарівської селищної ради,  надсилаємо

ЗВІТ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» У Макарівській селищній раді за 2022 рік

Під час здійснення своїх депутатських повноважень, депутати фракції ПП «Європейська Солідарність», керувалися Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та регламентом Макарівської селищної ради.

Депутати фракції входять до складу постійних комісій селищної ради. Брали участь в обговоренні  нагальних питань. При ухваленні рішень завжди враховували  думку виборців і користь від цих рішень для розвитку громади, захист інтересів громадян та виконання доручень виборців у межах наших депутатських повноважень.

2022 рік минув в умовах повномасштабної війни, проведення активних бойових дій в лютому-березні 2022 р. та окупації населених пунктів Макарівської громади. Ці події поставили перед нами виклики і завдання, які раніше ми навіть уявити не могли.

Депутати фракції ПП «Європейська Солідарність» не залишали Україну, а приймали активну участь у допомозі місцевому населенню та ліквідації наслідків збройної агресії росії на території Макарівської територіальної громади.

Зокрема, На засіданні сесії Макарівської селищної ради були нагороджені депутати Франції ПП «Європейська Солідарність» в Макарівській селищній раді. Наталя Сидоренко – Подякою від Макарівської селищної ради. Наталя – одна з перших, хто повернулись в деокуповані Андріївку та Червону Гірку з допомогою для місцевих мешканців. Серед великого списку добрих справ від продуктів харчування, будівельних матеріалів, одягу, ліків, засобів гігієни. Ця тендітна жінка разом зі своїм чоловіком знаходили вбитих односельців і завозили на ексгумацію, як тільки росіяни втекли з Макарівщини! Відбудований міст у Червоній Гірці, який було повністю зруйновано під час бойових дій, також результат наполегливого характеру та самовідданої роботи на благо громади депутата Наталії Сидоренко.

Також, протягом 2022 року Наталія надала допомогу Андріївській НВО у придбанні канцтоварів, новорічних подарунків, премії дітям за високі досягнення в навчанні, спорті і творчості. Благоустрій території школи. Частковий демонтаж та вивіз згорілого після окупації дитячого садочку- їдальні. За проханням працівників школи придбані портативні колонки, залучена благодійна  допомога від жителів селища Avening Британії, а саме: ліхтарики та  павербанки .

На момент 24 лютого було організовано заповнення мішків піском для оборони громади,з 25.02.2022 по 06.03.2022 всебічна допомога в передачі даних по пересуванню та локації ворога. Допомога  потерпілим в наслідок російської агресії. А саме, надання тимчасового житла, речей першої необхідності  сім’ям з подальшою евакуацією частини жителів села Червона Гірка та Андріївка з 07.03.2022року.

З 01.04.2022 року після деокупації  сіл активно займалась забезпеченням ліками, засобами гігієни та харчами , а також організовувала евакуацію людей за межі деокупованих сіл. Найскладнішим завданням було знайти тіла розстріляних, закатованих, згорівших заживо та людей які не змогли пережити жахіття війни. Індентифіковано та проведенна ексгумація з подальшим перевезення тіл до моргів м. Фастова та м. Білої Церкви. В селах Андріївка та Червона Гірка закатовано і розстріляно 12 чоловік , троє згоріли заживо в будинках, 9 померли власною смертью не витримавши страшних подій.

Надано допомогу в будівельних матеріалах, а саме: шифер, батареї, пісок, щебінь.

Допомога військовим: надання спецтехніки для копання окопів, придбання одягу, взуття, засобів гігієни, медикаментів, бронежилетів, повербанків, рюкзаків, карематів, генератор та інше. З червня 2022 по даний час закупаємо продукти харчування для приготування їжі для ЗСУ .

Наталія Сидоренко постійно підтримує зв’язки з виборцями. За її сприяння зібрано і подано пакет документів до фінвідділу Макарівської селищної ради на відшкодування пошкоджених вікон (чекаємо результату).

Нагрудним знаком «За оборону Макарова» було нагороджено депутата фракції ПП “Європейська Солідарність» Романа Бельмегу. Він у перший день повномасштабного вторгнення був у лавах тероборони Макарова.

Потім, разом із Людмилою Колос, Віктором Тиндиком, Миколою Карабановим та Олександром Терещенком на шкільному автобісі займались евакуацією мешканців Макарівщини.

Він домовився про розміщення наших земляків із трьох рейсів у Білоберезківській громаді, звідки сам родом. Дуже багато розмістили людей у місцевій школі. Надзвичайно вдячні цим чуйним людям.

Після деокупації населених пунктів Макарівської громади активно займається волонтерською діяльністю: розвозить гуманітарну допомогу громадянам ВПО та постраждалим родинам, які пережили окупацію або повернулись у свої домівки.

Я, як голова фракції депутатів ПП «Європейська Солідарність» в Макарівській селищній раді, з перших днів повномасштабного вторгнення здійснював волонтерську діяльність, як для мирних мешканців Макарівської громади (допомога у евакуації мирного населення під час активних бойових дій), так і для військових (закупівля автомобілів, амуніції та продуктів харчування).

Надавав домомогу будівельними матеріалами та мішками для місцевого відділу поліції та Макарівської селищної ради.

З 4.03.2022 року мною було організовано доставку гуманітарних вантажів у Макарівську громаду з продуктів харчування, ліків, гігієнічних засобів та одягу для мешканців та ВПО в усі населені пункти нашої громади.

Спільно з БО «Віктора Лещинського» та БО «Мальви України», ми доставили для населення громади близько 4 тис. продуктових та гігієнічних наборів, забезпечили памперсами дітей та людей з обмеженими можливостями в деокупованих населених пунктах громади. Також доставили одяг, взуття, постіль, подушки, ковдри та пледи для сімей, помешкання, яких було зруйноване або знищене внаслідок російської агресії.

Долучилися до великої команди волонтерів, наших друзів, які одні з перших відвідали Ізюм після деокупаці. Передали для мешканців цього міста продукти харчування, одяг, ліки та засоби гігієни.

Для мешканців звільненого Херсона наша фракція також передала допомогу з Макарова (ліки, продукти харчування, засоби гігієни, ковдри, пледи, подушки, свічки, павербанки).

За активного сприяння БО «Віктора Лещинського» та БО «Мальви України», наша фракція передала ліки та медичне устаткування для Макарівської лікарні, Бишівської, Макарівської, Брусилівської амбулаторій та ФАПів у населених пунктах Макарівської громади.

Крім того, ми організували доставку на періодичній основі дитячого харчування, памперсів для дітей Макарівської та Бишівської громад, які і зараз можна отримати у дільничних дитячих педіатрів.

Також, активно беремо участь у передачі допомоги для військових, співпрацюємо з волонтерами Макарівщини та різних куточків України із закордонними волонтерськими організаціями. Зокрема, передаємо на фронт:

  • Автомобільну техніку
  • Продукти харчування
  • Амуніцію
  • Одяг
  • Ліки
  • Каремати та спальники
  • Павербанки
  • Окопні свічки
  • Пристрої акумулювання електроенергії
  • Теплі речі.

Беремо активну участь у відбудові освітніх та виховних закладів Макарівщини. Зокрема, було надано допомогу будівельними матеріалами та дверима в Макарівській ліцей №1.

Також займаємось консультаційною підтримкою мешканців громади, відповідно до їх усних та письмових звернень.

У своїй роботі керуємось принципами людяності і взаємоповаги. Вважаємо, що  вміння слухати людей, розуміти їх турботи, мати сили і бажання їм допомагати – це головна життєва  істина, а життєвий принцип: «Допоможи тим, хто найбільше потребує допомоги» має бути пріоритетним у діяльності депутатів будь-якого рівня.

У підсумку хочу наголосити, що у 2023 році маємо намір продовжувати вирішення нагальних проблем  у  громаді і прикладемо всі зусилля, щоб жити в кожному населеному пункті Макарівщини  ставало легше та комфортніше. Разом до перемоги. Слава Україні! Слава ЗСУ!

Голова франції

ПП «Європейська Солідарність»                                                 О.О. Гулак

Додати коментар