Службова собака митників Грета «спрацьовує» на зброю без спочинку

0

Службова собака Київської митниці фокстер’єр Грета вкотре стала на заваді спробам пересилання частин зброї у міжнародних посилках.

Цього разу кінологічна команда у складі Петра і Грети виявила у міжнародному поштовому відправленні заборонені до пересилання частини вогнепальної зброї – затвор та сім стебел затвора до гвинтівки Мосіна.

Прямували предмети з Хмельниччини до США, а задекларовані вони були як «подарункові сувеніри».

Київською митницею складено стосовно відправника протокол про порушення митних правил за ст. 473 Митного кодексу України, а частини вогнепальної зброї вилучено.

Всього ж за минулий рік Петро з Гретою виявили 64 частини до вогнепальної зброї, які пересилалися у міжнародних поштових відправленнях як в Україну, так і за кордон.

Окрім чуйки на зброю Мосіна, в доробку Грети є ще й основні частини вогнепальної зброї типу «AR-15» і її модифікацій, а також пістолет «BLOW TR  14» з набоями калібру 9 mm.

А ще станом на зараз Грета найстарша серед службових собак Київської митниці, про що за кожної можливості не забуває нагадувати авторитетним гарчанням своїм молодшим колегам.

Додати коментар