Графік відключень електроенергії на Макарівщині

0

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ
МАКАРІВЩИНИ!
За повідомленням офіційного сайту
«ДТЕК Київські регіональні електромережі»
27 вересня – 3 жовтня 2021 р. будуть проводитися
планові технічні роботи на
електромережах Макарівщини:

27 вересня 2021 р.
Новосілки: Леніна, Кучеренка, Центральна, Гагаріна, О.Гончара, Весняний, Підгірна, Шевченка, Підлісна, Каховська, Будівельна, Поліська, Київська, Калиновий Кут, Нова, Озерна, КТП в полі, Прорізна, Миру
Бишів: Новоселицька, Гайок, Римаря, Жданова, Захисників України, Шевченка, Польова, Київська, Сонячна, Набережна, Степова
Лишня: Набережна, 40 років Перемоги, Кар’єрна, 40 років Перемоги пров., Київська, КТП в полі, Шевченка, Лісна
Забуяння: пров. Гната Майстренка
Калинівка: Спортивна
Пашківка: Колгоспна, Київська, Центральна, Польова, Жовтневий, Жовтнева, Щастя, Шевченка, Зелена, Зарічна, Поліська, Вінницька, Зоряна, Північна, Південна, Молодіжна, Вишнева
Грузьке: Червоноармійська, Фрунзе
Горобіївка: Калинова, Зарічна
Андріївка: О.Меля
Осиково: Чапаєва
Зурівка: Дачна, Горького
Завалівка: Шевченка
(з 9.00 год. до 17.00 год.)
28 вересня 2021 р.
Кодра: Ключова, Лесі Українки, Ковпака, Центральна, Кооперативний, Ковпака пров.
Королівка: Леніна, Петровського, Клубна, Шевченка, Олександра Кравченка, Освіти, Шкільна, Профспілкова, Львівська, Торгова, Червоноградська, Херсонська, Меліораторів, Шульги, Гагаріна, С.Юлаєва
Новомирівка: Піскова, Хутір Пісочний, Мирна, Нова Мирівка
Ферма: Дружби, Щаслива, Комарова, Садова
Чапаївка: Ковпака
Макарівська Буда: Гагаріна, 1 Травня
Волосінь: Ковпака, Чапаївка, Короленка
Забуяння: Незалежності, Молодіжна, Франка, 1 Травня, Шевченка, Перемоги, Новошепелицька, Лесі Українки, Покровська, Короленка, Миру, Закарпатська, Лісова
Кодра: Шевченка, Варшавська
Мотижин: В.Довгича, Шевченка
Соболівка: Лісна
Макарів: Стуса Василя
Пашківка: Центральна
(з 8.00 год. до 20.00 год.)
Небелиця: Старий Шлях, Молодіжна, Шевченка, Дружби, 1 Травня, Миру, Невизначена
Борівка: Центральна, 1 Травня, Молодіжна, Лісова, Зоряна, Я.Клименко, Закарпатська, Невизначена
Садки-Строївка: Строївка, Петровського
Ситняки: Миру
Макарів: Димитрія Ростовського
Рожів: Леніна, Молодіжна
Ніжиловичі: Першотравнева
(з 8.00 год. до 18.00 год.)
Мостище: Польова, Постишева, Шевченка, Кірова, Леніна, Щорса, Рибчин Яр, Осиківська, Лісова, Озерна, Соснова, КТП в полі, Лісова
(з 9.00 год. до 17.00 год.)
Осиково: КТП в полі, Горького, Чапаєва, Ватутіна, Київська, Ватутіна пров., Івана Мазепи, Садова, Лугова, Травнева, Лісна, Абрикосова, Квітнева
Лишня: Польова, Шевченка, Київська, 40 років Жовтня, Київський, Запорізька, Кар’єрна, КТП в полі, Садова
Зурівка: Дачна, Горького
Завалівка: Шевченка
(з 9.00 год. до 18.00 год.)
29 вероесня 2021 р.
Макарів: Механізаторів, Медична, Космонавтів, Петриченка, Героїв Чорнобиля, Б.Хмельницького, Гагаріна, Ватутіна, Банківська, Незалежності, Комарова
Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська
(з 8.00 год. до 20.00 год.)
Вільне: Тернопільська, Миру, Свободи, Кузнецова, Волинська, Ровенська, Дружби народів, Новошепелівська, Набережна, Будівельна, Вільшанська Нива, Куйбишева
Соснівка: Шевченка, Київська, Набережна, Анатолія Сніжка, Леніна, Шкільна, Пшенична, Лесі Українки, Волинська, Ковельська, Рокитнянська, Мічуріна, Дружби народів
Макарів: Б.Хмельницького
Лишня: 40 років Перемоги, Набережна, Київська, Шевченка, Лісна, Кар’єрна, 40 років Перемоги пров., Київський, Набережна
Осиково: Чапаєва
Мотижин: Згоди, Довга, Садова, Топольова, Надія, Польова, Шевченка
Зурівка: Дачна, Горького
Завалівка: Шевченка
(з 9.00 год. до 18.00 год.)
30 вересня 2021 р.
Бишів: Свято-Покровська, Ватутіна
Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська
(з 8.00 год. до 20.00 год.)
Макарів: Заводський, Ярослава Мудрого, Першотравнева, Молодіжна, Веселкова, Зарічна, Франка, Донецька, Сірка Івана, Льотчика Потапенка, Кошового, Комунальна, Б.Хмельницького, Кочубея, Лазурна, Заводська, Яровий, Довбуша, Юність, Затишна, Ольгинська, Пушкіна, Довженка Олександра, Абрикосова, Шкільний, Героїв Чорнобиля, Шевченка, Героїв Крут, А/С, Гончара Олеся, Олени Теліги, Львівська
Зурівка: Дачна, Горького
Завалівка: Шевченка
Фасівочка: Левадна, Володимирська, Леніна, Колгоспна, Веселкова, Валова, Полтавська, Харківська, Хутірська, Лугова, Шпортенка, Кривоноса, Теліги Олени
Рожів: Леніна
Зурівка: Дачна, Горького
Завалівка: Шевченка
Чорногородка: Ірпінська, Привітна, Клубний, Будівельна, Польова, Садова, Дубина, Молодіжна, Шевченка, Бишівська, Новоселиця, Франка, Тихий
Яблунівка: Грушевського, Миру
Мотижин: Згоди, Довга, Садова, Топольова, Надія, Польова, Шевченка
(з 9.00 год. до 18.00 год.)
1 жовтня 2021 р.
Бишів: Свято-Покровська, Ватутіна
Макарів: Ярослава Мудрого, Дорожна, Садова, Ватутіна, Шкільний, Проектна
Ясногородка: Підлісна
Зурівка: Дачна, Горького
Завалівка: Шевченка
Наливайківка: Жовтнева, Центральна, Шевченка, Лісова, Молодіжна
Мотижин: Топольова
Ніжиловичі: Забуянська
Мостище: Озерна, Леніна, Соснова, Польова, Постишева, Шевченка, Кірова
Новосілки: КТП в полі, Лісова, Карпилівська, Сиченка, Лугова
Мотижин: Згоди, Довга, Садова, Топольова, Надія, Польова, Шевченка
(з 9.00 год. до 18.00 год.)
2 жовтня 2021 р.
Миколаївка: Миколаївська, Персикова, СТ «Лісова», КТП в полі, Вишнева
Березівка: Миколаївка
Колонщина: Таврійська
Бишів: Свято-Покровська, Ватутіна
(з 8.00 год. до 18.00 год.)
3 жовтня 2021 р.
Колонщина: Софіївська
Новосілки: Каховська, Будівельна, Поліська, Київська, Підлісна, Калиновий Кут, Нова, Озерна, КТП в полі, Прорізна, Миру
Лишня: Київська
(з 8.00 год. до 18.00 год.)

Додати коментар