Де цього тижня на Макарівщині будуть планові відключення світла

0

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МАКАРІВЩИНИ!
За повідомленням офіційного сайту
«ДТЕК Київські регіональні електромережі»
28 серпня – 4 вересня 2021 р. будуть проводитися
планові технічні роботи на електромережах Макарівщини:

(з 9.00 год. до 17.00 год.)
30 серпня 2021 р.
Макарів: Проектна, Ватутіна, Довга, Стуса Василя, Садова, Мирний, Миру, Вишнева, Прогрес, Пушкіна, Дружби, Гагаріна, Комарова, Довженка Олександра, Піонерська, Маяковського, Димитрія Ростовського, Щаслива, Толстого, Бондаренка, Паркова, Дніпровський, Правди, Київський, Московська, Житня, Чкалова, Гетьманський пров., Ковпака, Аптечна, Короленка, Поштовий, Черняховського, Шляхетська, Шевченка, Ярослава Мудрого, Нова, Дорожна, Героїв Крут, Озерна, Ольгинська, Кочубея, Гончара Олеся, Туптала, Черешньових, Петриченка, Жовтневий, Героїв Чорнобиля, Б.Хмельницького, Абрикосова, Першотравнева, 8 Березня, Заводська, Банківська, Жовтнева, Лесі Українки, Волощенка, Незалежності, Шкільний, Свободи, Набережна, Лозівська, Механізаторів, Калініна, Заводський, Молодіжна, Веселкова, Зарічна, Франка, Донецька, Сірка Івана, Льотчика Потапенка, Кошового, Комунальна, Б.Хмельницького, Кочубея, Лазурна, Заводська, Яровий, Довбуша, Юність, Затишна, Пушкіна, Шевченка, А/С, Олени Теліги, Львівська
Ясногородка: Калинова, Підлісна
Гавронщина: Київська
Забуяння: Новошепелицька
Великий Карашин: Ровенська
Копилів: Заводська
(з 6.00 год. до 18.00 год.)
Вільне: Тернопільська, Миру, Свободи, Кузнецова, Волинська, Ровенська, Дружби народів, Новошепелівська, Набережна, Будівельна, Вільшанська Нива, Куйбишева
Соснівка: Шевченка, Київська, Набережна, Анатолія Сніжка, Леніна, Шкільна, Пшенична, Лесі Українки, Волинська, Ковельська, Рокитнянська, Мічуріна, Дружби народів
(з 8.00 год. до 20.00 год.)
Бишів: Підгаївська, Підгаївський, Гагаріна
(з 8.00 год. до 17.00 год.)
Зурівка: Дачна, Горького
Завалівка: Шевченка
Фасівочка: Левадна, Володимирська, Леніна, Колгоспна, Веселкова, Валова, Полтавська, Харківська, Хутірська, Лугова, Шпортенка, Кривоноса, Теліги Олени
Рожів: Леніна
(з 8.00 год. до 19.00 год.)
Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна
Фасова: Шевченка
Весела Слобода: Комсомольська
Осиково: Ватутіна, Чапаєва, Київська, Садова, Горького, Ватутіна пров., Івана Мазепи, Лугова, Квітнева
Мотижин: Згоди, Довга, Садова, Топольова, Надія, Польова, Шевченка
(з 9.00 год. до 18.00 год.)
31 серпня 2021 р.
Вільне: Тернопільська, Миру, Свободи, Кузнецова, Волинська, Ровенська, Дружби народів, Новошепелівська, Набережна, Будівельна, Вільшанська Нива, Куйбишева
Соснівка: Шевченка, Київська, Набережна, Анатолія Сніжка, Леніна, Шкільна, Пшенична, Лесі Українки, Волинська, Ковельська, Рокитнянська, Мічуріна, Дружби народів
(з 6.00 год. до 18.00 год.)
Гавронщина: Київська, Миколаївська, Жовтнева, Товстолеская, Шевченка, 1 Травня, Польова
Плахтянка: Жовтнева, Ватутіна, Коцюбинського, Чапаєва, Кавказька, Лугова, КТП в полі
Червона Гірка: 1 Травня, Франка, Шевченка, КТП в полі, Ковпака, Соснова
Маковище: Садова, Набережна, Жовтнева, Корабельна
Андріївка: Шевченка, 1 Травня, О.Меля, КТП в полі
Макарів: Садова, Абрикосова, Житня, Б.Хмельницького
Бишів: Садова
(з 8.00 год. до 20.00 год.)
Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна
Фасова: Шевченка
Весела Слобода: Комсомольська
Липівка: Дружби, Шевченка, Прогресовський, Кузьменка, Київська, Миру, Коцюбинського
(з 9.00 год. до 17.00 год.)
Мотижин: Згоди, Довга, Садова, Топольова, Надія, Польова, Шевченка
(з 9.00 год. до 18.00 год.)
Новосілки: Старосільська, Польова, Ірпінська, Центральна, Шкільна, Кошового, Шевченка, Жовтнева, Київська, Кучеренка, Карпилівська, Невизначена
Мостище: Шевченка
(з 8.00 год. до 20.00 год.)
1 вересня 2021 р.
Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна
Фасова: Шевченка
Весела Слобода: Комсомольська
Мотижин: Згоди, Довга, Садова, Топольова, Надія, Польова, Шевченка
(з 9.00 год. до 18.00 год.)
2 вересня 2021 р.
Бишів: Новоселицька, Гайок, Римаря, Жданова, Захисників України, Шевченка, Польова, Київська, Сонячна, Набережна, Степова
Лишня: Набережна, 40 років Перемоги, Кар’єрна, 40 років Перемоги пров., Київська, КТП в полі, Шевченка, Лісна
Забуяння: пров. Гната Майстренка
Калинівка: Спортивна
Пашківка: Колгоспна, Київська, Центральна, Польова, Жовтневий, Жовтнева, Щастя, Шевченка, Зелена, Зарічна, Поліська, Вінницька, Зоряна, Північна, Південна, Молодіжна, Вишнева
Грузьке: Червоноармійська, Фрунзе
Горобіївка: Калинова, Зарічна
Андріївка: О.Меля
Осиково: Чапаєва
(з 6.00 год. до 18.00 год.)
Грузьке: Піонерська, Леніна, Заводська, Ватутіна
Бишів: Брусилівська
(з 8.00 год. до 20.00 год.)
Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна
Фасова: Шевченка
Весела Слобода: Комсомольська
Маковище: 40 років Перемоги, Польова, Центральна, Набережна, Жовтнева, Шевченка, Молодіжна, Садова
Мотижин: Згоди, Довга, Садова, Топольова, Надія, Польова, Шевченка
(з 9.00 год. до 18.00 год.)
Макарів: Ватутіна
(з 9.00 год. до 17.00 год.)
3 вересня 2021 р.
Небелиця: Старий Шлях, Молодіжна, Шевченка, Дружби, 1 Травня, Миру, Невизначена
Кодра: Варшавська
Борівка: Центральна, 1 Травня, Молодіжна, Лісова, Зоряна, Я.Клименко, Закарпатська, Невизначена
Садки-Строївка: Строївка, Петровського
Ситняки: Миру
Макарів: Димитрія Ростовського
Рожів: Леніна, Молодіжна
Ніжиловичі: Першотравнева
Небелиця: Старий Шлях, Молодіжна, Шевченка, Дружби, 1 Травня, Миру, Невизначена
Кодра: Варшавська
Борівка: Центральна, 1 Травня, Молодіжна, Лісова, Зоряна, Я.Клименко, Закарпатська, Невизначена
Садки-Строївка: Строївка, Петровського
Ситняки: Миру
Макарів: Димитрія Ростовського
Рожів: Леніна, Молодіжна
Ніжиловичі: Першотравнева
(з 6.00 год. до 18.00 год.)
Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська
Завалівка: 1 Травня, Сонячна, Солов’їна, Шевченка
(з 8.00 год. до 20.00 год.)
Королівка: Леніна, Петровського
Ясногородка: Богушівська
Королівка: Профспілкова, Львівська, Торгова, Червоноградська, Петровського, Херсонська
Липівка: Нова
Королівка: Леніна, Олександра Кравченка, Петровського, Клубна
Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна
Фасова: Шевченка
Весела Слобода: Комсомольська
(з 9.00 год. до 17.00 год.)
4 вересня 2021 р.
Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська
Королівка: Леніна, Петровського, Клубна, Шевченка, Олександра Кравченка, Освіти, Шкільна, Профспілкова, Львівська, Торгова, Червоноградська, Херсонська, Меліораторів, Шульги, Гагаріна, С.Юлаєва
Новомирівка: Піскова, Хутір Пісочний, Мирна, Нова Мирівка
Ферма: Дружби, Щаслива, Комарова, Садова
Чапаївка: Ковпака
Макарівська Буда: Гагаріна, 1 Травня
Волосінь: Ковпака, Чапаївка, Короленка
Забуяння: Незалежності, Молодіжна, Франка, 1 Травня, Шевченка, Перемоги, Новошепелицька, Лесі Українки, Покровська, Короленка, Миру, Закарпатська, Лісова
Кодра: Шевченка
Мотижин: В.Довгича, Шевченка
Соболівка: Лісна
Макарів: Стуса Василя
Мостище: КТП в полі
Пашківка: Центральна
(з 8.00 год. до 20.00 год.)

Додати коментар