За повідомленням офіційного сайту
«ДТЕК Київські регіональні електромережі»
26–30 липня 2021 р. будуть проводитися
планові технічні роботи
на електромережах Макарівщини:
26 липня 2021 р.
Небелиця: Старий Шлях, Молодіжна, Шевченка, Дружби, 1 Травня, Миру, Невизначена
Кодра: Варшавська
Борівка: Центральна, 1 Травня,
Молодіжна, Лісова, Зоряна, Я.Клименко, Закарпатська, Невизначена
Садки-Строївка: Строївка,
Петровського
Ситняки: Миру
Макарів: Димитрія Ростовського
Рожів: Леніна, Молодіжна
Ніжиловичі: Першотравнева
Королівка: Петровського, Шкільна, Клубна, Леніна
Макарів: Стуса Василя
(з 9.00 год. до 19.00 год.)
Макарів: Довга, Житня, Шляхетська, Нова, Абрикосова, Проектна
(з 10.00 год. до 19.00 год.)
Небелиця: Дружби, Миру
(з 10.00 год. до 18.00 год.)
27 липня 2021 р.
Вільне: Тернопільська, Миру, Свободи, Кузнецова, Волинська, Ровенська, Дружби народів, Новошепелівська, Набережна, Будівельна,
Вільшанська Нива, Куйбишева
Соснівка: Шевченка, Київська,
Набережна, Анатолія Сніжка, Леніна, Шкільна, Пшенична, Лесі Українки, Волинська, Ковельська, Рокитнянська, Мічуріна, Дружби народів
Макарів: Б.Хмельницького
Королівка: Петровського, Шкільна, Клубна, Леніна
Макарів: Стуса Василя
(з 9.00 год. до 19.00 год.)
Макарів: Першотравнева, Молодіжна
(з 9.00 год. до 17.00 год.)
Завалівка: Шевченка, Олі Токар, Сонячна, 1 Травня, Солов’їна
Юрів: Шкільна, Садова, Грушевського, Вишнева, Зарічна, Механізаторів, Шевченка, Зарічанська
Копіївка: Радгоспна, Пилипа Орлика, Івана Франка, Лесі Українки, Шевченка, Лісова, Вишнева, Набережна, Зарічна, 70 років Жовтня, Леніна
Фасівочка: Володимирська, Полтавська
Червона Слобода: Лесі Українки, Лісовий, Заводська, Дружби, Садова, Лісова
Пашківка: Шевченка
Ситняки: Миру, Луговий, Київська
Чорногородка: Ірпінська
(з 9.00 год. до 19.00 год.)
28 липня 2021 р.
Забуяння: Лесі Українки, Садова, Польова, Незалежності, Короленка, Шевченка
(з 9.00 год. до 19.00 год.)
Макарів: Першотравнева, Молодіжна
Колонщина: Воровського, Садова,
Солов’іна, Відділ зв’язку, Шевченка, Соборна, Марянівка, 1 Травня, Таврійська, КТП в полі, Єрусалимська, Річкова, Набережна, Невизначена
Миколаївка: Миколаївська, Персикова, СТ «Лісова», СТ «Нарцис», КТП в полі, Головна, Вишнева, СТ «Мрія»
Березівка: Миколаївка, Житомирська, Петропавлівська, КТП
Макарів: Димитрія Ростовського
Северинівка: КТП в полі
Мотижин: В.Довгича
(з 9.00 год. до 17.00 год.)
Ясногородка: Чкалова, Польова, Дружби, Шевченка, Калинова, Довгий Брід, Богушівська, Київська, Підлісна, Хуторська, Слобода, Петрівська, Сонячна, Будівельна, КТП в полі, Невизначена
Мотижин: В.Довгича, Топольова, Ватутіна, Шевченка, Горького, Слобода, Довга, Старий Шлях, Надія
Тернопільське: Лісна, Лановецька, Дружби, Гусятинська, Чапаєва, Київська, Молодіжна, Тернопільська
Мостище: Щорса
Людвинівка: Калинівський, Чапаєва, Польова, Дружби, Леніна
Новосілки: КТП в полі
Борівка: Центральна
Макарів: Б.Хмельницького
Яблунівка: Польова, Миру
Копилів: КТП в полі
Небелиця: Миру
Пашківка: Жовтнева
(з 9.00 год. до 18.00 год.)
29 липня 2021 р.
Королівка: Леніна, Петровського, Клубна, Шевченка, Олександра Кравченка, Освіти, Шкільна, Профспілкова, Львівська, Торгова, Червоноградська, Херсонська, Меліораторів, Шульги, Гагаріна, С.Юлаєва
Новомирівка: Піскова, Хутір Пісочний, Мирна, Нова Мирівка
Ферма: Дружби, Щаслива, Комарова, Садова
Чапаївка: Ковпака
Макарівська Буда: Гагаріна,
1 Травня
Волосінь: Ковпака, Чапаївка,
Короленка
Забуяння: Незалежності, Молодіжна, Франка, 1 Травня, Шевченка,
Перемоги, Новошепелицька, Лесі Українки, Покровська, Короленка, Миру, Закарпатська, Лісова
Кодра: Шевченка
Мотижин: В.Довгича, Шевченка
Соболівка: Лісна
Макарів: Стуса Василя
Мостище: КТП в полі
Пашківка: Центральна, Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна
Фасова: Шевченка
Весела Слобода: Комсомольська
(з 9.00 год. до 19.00 год.)
Макарів: Першотравнева, Молодіжна
(з 9.00 год. до 17.00 год.)
30 липня 2021 р.
Новосілки: Калиновий Кут, Старосільська, Заозерна, Дачна
(з 9.00 год. до 19.00 год.)
Макарів: Заводський, Ярослава Мудрого, Довга, Лесі Українки, Туптала, Б.Хмельницького, Поштовий, Димитрія Ростовського, Чкалова, Гетьманський пров., Короленка, Жовтневий, Житня, Паркова, Стуса Василя, Жовтнева, Аптечна, Набережна, Київський, Шевченка, Механізаторів, Медична, Космонавтів, Петриченка, Героїв Чорнобиля, Гагаріна, Ватутіна, Банківська, Незалежності, Комарова, 8 Березня, Промисловий, Першотравнева, Шляхетська, Дорожна, Проектна, Зарічна, Кочубея, Сірка Івана, Кошового, Правика, Франка, Кочубея пров., Львівська, Комунальна, Донецька, Гончара Олеся, Ольгинська, Довбуша, Льотчика Потапенка, Садова, Шкільний
Копилів: Заводська
Грузьке: Ватутіна
Калинівка: Київська
Ясногородка: Підлісна
(з 9.00 год. до 18.00 год.)
Макарів: Першотравнева, Молодіжна
(з 9.00 год. до 19.00 год.)
Почепин: Почепин
Мар’янівка: Червоноград
Наливайківка: Лісова, Центральна, Шевченка, Жовтнева, Комсомольська, Молодіжна, КТП в полі
Зурівка: Дачна, Зуровка, Горького
Макарів: Садова, Шевченка, Довженка Олександра
Ніжиловичі: Першотравнева, Підсухи, Петровського, Забуянська, Новодністровська, Чернівецька
Мотижин: Топольова
Липівка: Дружби
Пашківка: Центральна
(з 10.00 год. до 20.00 год.)