ВОЛЕЙБОЛЬНІ ЗМАГАННЯ

0

Дві минулі суботи були відзначені двома волейбольними турнірами. Так, у Немішаєво відбулися фінальні зустрічі з волейболу в рамках обласної Спартакіади «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація». Наш «Автомобіліст» був серед команд-фіналістів. Загалом на фінал прибули п’ять команд області з районів: Бориспільський, Миронівський, Ставищенський, Яготинський та Макарівський.

Учасники турніру були розбиті на дві групи. Нашим волейболістам дістався непростий суперник-чемпіон області – команда з Бориспільського району. Перша партія була за бориспільцями, проте в другій наші хлопці впевнено обіграли свого суперника. Третю – знову виграла команда з Борисполя. Граючи за третє місце, «Автомобіліст» впевнено обіграв Яготинський район – 2:0 і зайняв призове місце.

А 16 листопада в Макарівській ДЮСШ проходив традиційний турнір на Кубок М.Х. Бруквенка, вчителя фізичного виховання з 50-річним стажем роботи на ниві фізкультури та спорту, який виховав і прищепив любов до спорту не одному поколінню молоді. У турнірі взяли участь шість команд: «Автомобіліст» (смт Макарів), «Інтер» (смт Макарів), «Червоний Мак» (с. Маковище), «Бишів-1», «Бишів-2» та постійний учасник районних турнірів – команда з с. Музичі Києво-Святошинського району.

Загалом відбулося дев’ять зустрічей. Вболівальники, які були присутні на турнірі, відмітили хорошу технічну, тактичну та фізичну підготовку команд. У фіналі зустрілися минулорічний володар Кубку – «Бишів-1» та «Автомобіліст». Протягом двох партій «Автомобіліст» вів у рахунку, проте програв 2:0. Вдруге підряд Кубок М.Х. Бруквенка у Бишева.