Олег ДУНДА: «СТОСОВНО МАЙБУТНЬОГО ЛІКАРНІ У МЕНЕ БУДЕ РОЗМОВА У МІНІСТЕРСТВІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

0

9 листопада народний депутат України Олег Дунда завітав до Макарова. Ми поспілкувалися з ним про цей візит. 

– Пане Олеже, в суботу Ви відвідали Макарівську ЦРЛ. Чи пов’язаний Ваш візит з можливим закриттям пологового відділення? Що думаєте про ситуацію, що склалася в лікарні та як її можна вирішити?

– Так, він був пов’язаний в тому числі і з пологовим відділенням та, в першу чергу, я хотів на власні очі, без супроводу і почестей, побачити, в якому стані знаходиться Макарівська ЦРЛ. З одного боку – я радий і вдячний працівникам лікарні, адже всі позитивні зміни та покращення, це виключно їх заслуга і щоденний титанічний труд. Щира подяка їм за це! З іншого ж боку – дуже сумно було дивитись, як деколи бездумно витрачаються кошти. А між іншим, ці кошти можна було б використати для лікарні і пацієнтів з набагато більшою користю. Стосовно майбутнього лікарні у мене буде розмова у Міністерстві охорони здоров’я.

– Ви також відвідали Макарівський ліцей. На Вашу думку, як вирішити аварійну ситуацію із станом будівлі початкових класів?

– У цей час в школі проходила олімпіада, тому багато побачити не вдалось. Планую ще раз завітати, поспілкуватись із директором і більш уважно все оглянути. Діти ні в якому разі не можуть навчатись в аварійній будівлі. Це питання життя і безпеки, таким не можна нехтувати!

Читайте також інтерв’ю з Олегом Дундою тут.

Спілкувався Максим КРАВЧЕНЯ.

Додати коментар