УТЕПЛЕНО АМБУЛАТОРІЮ

0

Дбаючи про розвиток інфраструктури нашого населеного пункту, з метою збереження закладу медицини в селі, було виділено кошти з місцевого бюджету та проведено роботи з утеплення будівлі медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Андріївка.

Відремонтована амбулаторія сімейної медицини – це структурний підрозділ Комунального некомерційного підприємства «Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги Макарівської районної ради». Тут обслуговуються жителі з сіл Андріївка, Червона Гірка. Також з Наталією Лерман, сімейним лікарем Андріївської амбулаторії підписали декларації на обслуговування деякі жителі населених пунктів Наливайківка, Кодра, Королівка, Комарівка, Борівка, Макарів, Ніжиловичі, Гавронщина, Колонщина, Червона Слобода, Ситняки, Калинівка і навіть деякі жителі Бородянського району. Всього в амбулаторії обслуговуються близько 1200 осіб, 220 з яких діти. Утеплене, перекрите приміщення амбулаторії розміщує такі кабінети: кабінет прийому сімейного лікаря, маніпуляційний кабінет, денний стаціонар, дитячий кабінет, кімната лаборанта, акушерський кабінет, стоматологічний кабінет та аптечний пункт.

Після проведеного ремонту, у цій амбулаторії стало значно тепліше. Дбаючи про мешканців наших сіл, а серед них немало людей похилого віку, проводяться ремонтні роботи та заходи для збереження закладу медицини в селі. Адже це забезпечить проведення комплексу профілактичних заходів з попередження і раннього виявлення захворювань, диспансерний нагляд та моніторинг за станом здоров’я населення на місці.

Адміністрація Андріївської сільської ради.

Думки людей:

Оксана Іванівна, пацієнтка медичної амбулаторії. 

– Дуже добре, що саме в нашому селі є амбулаторія, а не просто акушерський пунк. І всі ми дуже вдячні, що амбулаторію і підтримують, і ремонтують.

Марія Вікторівна, пенсіонерка.

– Амбулаторія будувалася у 60-х роках, тож потребувала негайного ремонту. Дякуємо за це!

Наталія ЛЕРМАН, завідуюча Андріївською амбулаторією загальної практики сімейної медицини.

– В Амбулаторії в зимові морозні дні було прохолодно. Й неодноразово чули від відвідувачів «А у вас тут свіжо». Ми розуміли, що потрібно утеплити приміщення знадвору. На це потрібні не малі кошти. Про необхідність утеплення знали й у сільській раді.
Наш колектив дуже вдячний, що місцева влада прислуховується до проблем і сприяє у їх вирішенні. Ми дуже вдячні Анатолію Кибукевичу та його команді за підтримку й допомогу з утеплення амбулаторії.

Додати коментар