Олег ДУНДА: «АБО ВОНИ ЗМІНЮЮТЬ СВОЄ СТАВЛЕННЯ ДО РОБОТИ, АБО ЗМІНЮЄМО ЇХ»

0

5 жовтня на святкування Дня селища до Макарова завітав народний депутат України Олег ДУНДА. Користуючись нагодою, ми поставили йому кілька актуальних питань. 

– Пане Олеже, скажіть будь-ласка, хто виграв конкурс на посаду голови Макарівської районної державної адміністрації через платформу LIFT?

– Не маю відношення до проекту LIFT. Він був створений для того, щоб обирати найкращі кандидатури. Наразі ще триває конкурс. Думаю, що до кінця жовтня вже буде відома кандидатура. У нас два основних критерії. По-перше – професійність, по-друге, щоб у цієї людини була незаплямована біографія.

– Ви казали, що в середині жовтня буде відомо, хто буде Вашим представником на Макарівщині. Можете назвати цю людину?

– Чекаємо до 15 числа, якраз до середини жовтня.

– В останніх Ваших інтерв’ю у різних виданнях Ви критикуєте діяльність Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради. З чим це пов’язано?

– Це пов’язано з якістю їхньої роботи. Якби ці люди гарно працювали, працювали на людей, – у цих інтерв’ю такої б інформації не було. Зі свого боку, я запевнив керівників облдержадміністрації та обласної ради, що якщо вони працюватимуть якісно, то буду їх підтримувати. Але поки цього немає. Чекав до останнього часу, щоб побачити від них їхню роботу.

– І якої ж розв’язки очікувати від цієї ситуації?

– Є два варіанти: або вони змінюють своє ставлення до роботи, або змінюємо їх. Іншого варіанту просто немає.

Читайте також інтерв’ю з Олегом Дундою тут.

Спілкувався Максим КРАВЧЕНЯ.

Додати коментар