НОВИНИ ПЛАХТЯНКИ

0

Капітальний ремонт системи водопостачання

Цьогоріч розпочато проведення капітального ремонту системи водопостачання по вул. Буковинська, Речицька, Сокирянська, Новоселицька, Кельменецька, Молодіжна. На проведення ремонтних робіт кошти виділено з державного бюджету за програмою «Питна вода Київщини» (основна частина) та з місцевого бюджету. Проведено першу чергу капітального ремонту вартістю 1219000 грн. Зокрема прокладено нові труби, замінено насос та автоматику на станції, встановлено нові колодязі.

Благоустрій

За програмою з благоустрою в селі організовано регулярне централізоване вивезення сміття від приватних будинків. Також постійно проводиться поточний ремонт вуличного освітлення. По вулиці Кавказька зроблено ямковий ремонт, вартість якого склала 99000 грн. Кошти на ремонт виділено з місцевого бюджету.

Діє програма «Турбота»

Сільська рада за Програмою «Турбота» підтримує соціально незахищені верстви населення. До великих свят, таких як Великдень, вони забезпечуються продуктовими наборами. Учасники бойових дій також отримують до свят матеріальну допомогу. Місцеві жителі, які потребують матеріальної допомоги у разі тяжкої хвороби, внаслідок пожежі, або у зв’язку з матеріальним становищем звертаються до сільської ради. Всі заяви-звернення розглядаються індивідуально і ухвалюється рішення про розмір матеріальної допомоги.

Підготовка до свята

Десять років тому в селі збудовано церкву «Архистратига Михаїла». За церковним календарем 19 вересня – Михайлове чудо. Цього ж дня в селі відзначають День села та храмове свято. Всі урочистості цього року відбудуться 21 вересня. Нині триває підготовка до святкування Дня села. Активну участь у цьому бере не лише громада, а й місцеві підприємці, Плахтянський завод, лісництво, пекарня.

Марина ІЛЬЧЕНКО.

Додати коментар