МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДРУЗІВ У «ВЕСЕЛЦІ»

0

Дружба є найважливішим елементом як взаєморозуміння, так і гарних, добросусідських відносин. Ми, люди, всі такі різні, у нас можуть бути зовсім своєрідні погляди на одні й ті ж речі, різна культура, різні підходи у вирішенні тих чи інших питань, але не маючи дружби між собою, ми починаємо наражати на небезпеку не тільки оточуючих нас людей, а й самих себе.

Дружелюбність потрібно виховувати змалечку. У ДНЗ «Веселка» постійно звертається увага на формування у дітей почуття дружби, вміння гармонійно існувати та діяти у соціумі. Так, 30 липня у «Веселці» відбулося веселе дитяче свято дружби та доброти, присвячене Міжнародному дню друзів.

Під час святкового дійства дітвора із захопленням відгадувала загадки, співала пісеньки казкових героїв, слухала казочки, ділилася враженнями про своїх найкращих друзів. Чарівна «Веселка» – ведуча свята, вчитель-логопед Алла Гарбуз, змогла вдало поєднати гру, казку та музичний супровід і щиро заохочувала малят бути активними. Кульмінацією свята стали музично-театралізовані постановки про справжню дружбу та підтримку героїв казок.

Героями казок були працівники дитячого садка, які перевтілились у справжніх артистів, а глядачі – вихованці садка, затамувавши подих, щиро вболівали за Зайчика (кухар Оксана Ципко) і Кізоньку (вихователь Юлія Шевченко), аби вони помирилися і ніколи не сварилися, за Машу (студентка-практикантка Коростишівського педагогічного коледжу ім. І. Франка Ольга Біліновська), на яку образився Мишко і залишив у такий святковий день саму.

Дитячій радості не було меж! «Веселка» (Алла Гарбуз) під кінець свята запропонувала дітлахам загадати бажання, аби всі завжди посміхалися, не сварилися, дружили. І тільки-но діти почали задумувати свої бажання, як на самокаті, стрімголов вискочив до дітей веселун Клоун Кльопа (помічник вихователя Олена Володько), який спонукав дітей позмагатися у перегонах на самокатах та біговелах. Було цікаво й захоплююче. Насамкінець, усі разом – і артисти, і глядачі – виконали пісню про дружбу та справжніх друзів. Тож нехай дружба поміж дітей завжди радує всіх нас!

Катерина ВЕРБИЦЬКА,
завідуюча ДНЗ «Веселка».

Додати коментар