Марина БОГАТИРЬОВА: «НАША ПОЛІТИКА – ЦЕ ЛОЯЛЬНІСТЬ»

0

На Макарівщині запрацювала АЗС «АВІА»: польська компанія Unimot S.A. відкрила першу в Київській області АЗС швейцарського бренду «AVIA». Наразі це вже третя АЗС в Україні. У Європі «AVIA» займає сьоме місце по кількості АЗС, у Швейцарії – 20 % від усіх АЗС у країні, в Німеччині та Франції посідає друге місце.

З нагоди відкриття у нас, на Макарівщині, АЗС світового бренду, ми вирішили поспілкуватись з власником автозаправки Мариною Богатирьовою.

– Марино Миколаївно, розкажіть чому вирішили зробити ребрейдинг АЗС «Patron» та приєднатись до міжнародної мережі «AVIA»?

– Бренд «AVIA» – це швейцарський бренд, якому вже 90 років, засновники – швейцарці. Ми підписали договір франшизи з польською компанією Unimot S.A., яка відкрила своє представництво в Україні і є офіційним представником бренду «AVIA» в Польші та Україні. Компанія планує створити мережу й відкрити до 100 АЗС в Україні. Зараз ми третя АЗС в Україні, що відкрилась під брендом «AVIA». Перша знаходиться в Києві на Кільцевій, друга – у Львові і ми – треті. Надалі буде м. Біла Церква та Київ. Що таке «AVIA»? Це європейський бренд, європейська якість, європейське пальне. Одна з основних вимог компанії – це якісне європейське пальне ЄВРО-5. Що написано на стеллі, те і має бути по факту! Серед пального, що ми реалізовуємо, ми залишили лише дизель українського виробництва (DiselUA) для нашого бюджетного сегменту. В Європі мережа «AVIA» входить у трійку лідерів на цьому ринку. Також швейцарці планують відкрити в Україні нафтову базу, щоб постачати орленівське пальне в мережу «AVIA» (ORLEN, Литва – ред.).

– Крім основної функції АЗС – заправляти авто, з’явилась можливість придбати товари, випічку тощо?

– Так, стилізоване Essense Cafe – це теж авторство швейцарців, яке розроблене по стандартах, по брендбуку. Відповідно є вимоги, за якими має бути якість кавових напоїв, щоб у будь-якій країні – як у Європі, так і в Україні на АЗС кава мала однакові смакові якості. Теж саме стосується і фастфуду (хот-доги, випічка тощо). У Європі сегмент АЗС не настільки розвинений, як в Україні, але у них розвинені АЗС, де є магазин та міні-кафе і власники отримують більший прибуток від міні-кафе та магазинів, аніж від продажу пального. Це в них є основним видом діяльності та заробітку. Ринок АЗС України теж іде до цього.

– У зв’язку з приєднанням Вашого підприємства до «сім’ї AVIA» наскільки збільшилась кількість персоналу?

– Необхідність збільшилась, як завжди є проблеми з кадрами. На даний момент не закриті вакансії повара, прибиральниці та операторів АЗС. Наразі один оператор працює за двох – обслуговує бензинову та газові колонки. Це не заборонено, але коли трафік автомобілів на АЗС збільшується, то для водіїв це створює певні незручності.

– О котрій годині розпочинає працювати магазин та міні-кафе на АЗС?

– О 7.00 вже можна замовляти каву чи хот-дог і працює магазин до 22.00. Тимчасово газова колонка працює з 8.00 до 20.00. Так, в нас тут своя кухня, піцерія тепер працює у новому форматі.

– Чи плануєте АЗС, котра знаходиться навпроти через трасу теж приєднати до «AVIA»?

– Плануємо. Для початку попрацюємо місяць-другий під брендом «AVIA», оцінимо результат і вже після цього почнемо реконструкцію АЗС на іншій стороні траси.

– Розкажіть про цінову політику, вона конкурентна?

– Цінова політика у нас лояльна, лояльні ціни. Не встигли написати акційні ціни при відкритті, ціни трішки зростуть, але не надто. Наша політика – це лояльність, порівнюючи з основними монополістами, в котрих ціни завищені.

Спілкувався Максим КРАВЧЕНЯ.

Додати коментар