БИТВА ЛІДЕРІВ

0

23 червня. 17.00. Макарів, Центральний районний стадіон ім. М.Х. Бруквенка.
Арбітр – Володимир УСТИМЕНКО.
СК «ЮНІОР»: Олександр ЗАХАРЧЕНКО – Олексій КРАВЧЕНКО, Артур ХАРІХАНОВ, Денис ЛИТВИН, Назарій ПРИСТУЛА – Олександр БОГДЮК (кап.), Роман БАРАНЕНКО, Дмитро САХНО (Ярослав ШАЛОН), Павло ВОЛК (Юрій БОРИМСЬКИЙ), Руслан ЛАЗЕБНИЙ (Владислав КУЛАКЕВИЧ) – Роман ПІДОРІН.
Запасні: Я. Кохан, Р. Головатюк, С. Малиновський, М. Уманців.
Тренер: Микола ОСОСОК.
Голи: П. Волк, 30; Д. Сахно, 57, пен. – Б. Шнуренко, 66.
Вилучення: Р. Підорін, 53 – Харченко, 90+7.

У неділю в Макарові відбувався один з центральних матчів першого кола першості Київщини з футболу. СК «Юніор» на своєму полі приймав ФК «Гончарі» з Богуславщини.

Минулого року ці команди двічі грали між собою. Перемоги були за командою з Богуславщини. І цього року «Гончарі» до візиту в Макарів не мали у своєму активі жодної поразки. Оскільки в обох колективів стоїть завдання потрапити в трійку призерів, то матч обіцяв бути гострим та цікавим. Пропустити таку подію журналісти «Макарівських вістей» не могли.

Цьогоріч ми ще не відвідували матчів СК «Юніор». А тому відразу в очі кинулися зміни у складі наших земляків. Тренером команди тепер працює Микола Ососок. У стартовому складі команди на поле вийшли п’ять гравців із минулорічного сезону. Тобто, команда оновилася на половину. І, забігаючи наперед, слід сказати, що всі ці зміни команді пішли на користь.

Гра у Макарові розпочалася з небезпечного моменту біля воріт господарів. Голкіпер О. Захарченко на виході не дотягнувся до м’яча і нападник гостей відправляв шкіряну кулю здавалося б до пустих воріт, але їй на заваді стала спина (!) А. Харіханова.

Після цього моменту «юніорівці» вирівняли гру і навіть дещо прибрали її до своїх ніг. У результаті відразу кілька небезпечних моментів виникло біля воріт ФК «Гончарів». Одного разу в гру навіть довелося вступати голкіперу.

А на 30-й хвилині господарям вдалася показова атака. Дмитро Сахно видряпав м’яча в суперників у центрі поля. Дійшов
до штрафного майданчика гостей, фінтами стягнув на себе весь захист і викотив шкіряну кулю вільному Павлу Волку. А той більярдним ударом направив м’яч у дальній від голкіпера кут – 1:0.


Після того, як рахунок було відкрито, на полі почали спалахували не спортивні пристрасті, які рефері заспокоїв, показавши кілька жовтих карток. Більше небезпечних моментів до кінця першого тайму не виникало.

Невдовзі по перерві господарі залишилися в чисельній меншості, позаяк з поля вилучили Романа Підоріна. Та «Юніор», надійно захищаючись, спіймав удачу в стрімкій контратаці. Тепер уже Павло Волк заробив 11-метровий, а Дмитро Сахно матеріалізував його в гол. «Гончарі» відповіли результативним далекобійним ударом молодшого зі Шнуренків – 2:1.

Після цього гості продовжили атакувати. І навіть мали нагоду зрівняти рахунок. Проте після ювелірного удару зі штрафного «Юніор» врятувала стійка.

Тренери господарів роблять заміни. На полі з’являються свіжі В. Кулакевич та Я. Шалон. Дещо змінюється й розстановка
на полі і Р. Баранович починає грати на місці атакуючого центрального півзахисника.

Після цих змін «юніорівцям» вдалося провести чотири контратаки, в результаті яких Роман Баранович по черзі виводив на побачення з голкіпером Я. Шалона та В. Кулакевича. Проте рахунок так і не змінився.

«Гончарі» зазнають першої поразки у цьогорічній першості. Перемога наших земляків ще більше загострила боротьбу за нагороди у змаганнях. Але все ще попереду, оскільки для більшості команд зіграно лише третину ігор.

Зігравши матч з одним із переслідувачів, тепер 30 червня СК «Юніор» їде в гості до іншого переслідувача – «Зорі Миронівщини». Матч обіцяє бути напруженим. Але перед цим «юніорівці» ще зіграють у Кубку Київщини.

Додати коментар