КОМАРІВКА : ПАМ’ЯТІ АНАТОЛІЯ СИЧЕВСЬКОГО

0

Минув рік, як не стало чудового педагога, випускника історичного факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, патріота, славетного сина України, директора Комарівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Анатолія Сичевського.

Чотири десятиліття він віддавав усі сили на розвиток сільської освіти, душею вболівав за національну школу і освіту, прищеплював дітям любов до рідного краю, до історії нашої Батьківщини…

Колектив кафедри етнології та краєзнавства НПУ ім. М. Драгоманова, на запрошення колективу школи, 11 травня взяв участь у поминальних заходах, присвячених пам’яті Педагога, і відкриттю меморіальної дошки. На пошану А. Сичевського колектив кафедри взяв участь у науково-методичному семінарі для вчителів історії шкіл Макарівщини з метою популяризації історичної освіти серед майбутніх абітурієнтів.

Серед вчителів та директорів поширено інформаційні буклети кафедри, що містять доступну і різноманітну інформацію про спеціалізації кафедри етнології та краєзнавства історичного факультету НПУ ім. М. Драгоманова – «Краєзнавство та українознавчі компоненти історичної освіти» на спеціальності 014 – Середня освіта (історія) і «Етнологія та антропологія» на спеціальності 032 – Історія та археологія.

Підсумком участі кафедри у заходах на Макарівщині стала домовленість про подальшу співпрацю і зустріч з істориками-педагогами Макарівщини.

Додати коментар