«ФЕНІКС» ОТРИМАВ СПЕЦІНВЕНТАР

0

Представники Міжнародного благодійного фонду «За життя» організували вручення спортивного інвентаря Макарівській районній громадській організації – спортивному клубу інвалідів «Фенікс». А це інвалідні візочки для танців, реабілітаційний тренажер для людей з ДЦП та інший спецінвентар для людей, котрі самі не спроможні ходити.

Наразі спортсменам, котрі досягли чималих успіхів у спорті, відбувається вручення інвентаря. Частину його ми передаємо спортивному клубу інвалідів «Фенікс», що діє в Макарівському районі, а частина – поїде до Білої Церкви. Чому саме обрали Макарів? Насправді благодійний фонд давно переймається проблемами людей з інвалідністю, працюємо в багатьох містах на Київщині. Сьогодні настав час і Макарова, оскільки тут є олімпійські чемпіони, котрі тренуються під керівництвом Заслуженого тренера України, директора СК «Фенікс» Олександра Каурайнена. Наш благодійний фонд «За життя», по можливості, працює по всіх районах Київської області. Свого часу на початку війни ми допомагали бійцям у зоні АТО спеціальним взуттям, санітарними сумками, іншими необхідними речами. Наразі працюємо з категорією людей з обмеженими фізичними можливостями, – розповів голова МБФ «За життя» Сергій Боголюбов.

Під час заходу представникам клубу були вручені нагороди та подяки. З подарунками захід відвідали депутат Київської обласної ради Валерій Ксьонзенко, заступник голови Макарівської районної ради Олександр Цисаренко, голова Київської обласної організація інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій полковник запасу Володимир Говоров.

Максим КРАВЧЕНЯ.

Додати коментар