ПРОЕКТ «НЕПРOSTІ ЛИСТИ» В ДІЇ

0

3 травня у Липівському НВО «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – дитячий садок» відбулося вручення рідним та близьким листів-муляжів остарбайтерів з Липівки, написані 75 років тому, але так і не потрапили до села. Загалом у фондах Державного архіву Київської області відшукано більше 100 листів з Липівки, які були направлені до понад 60 родин.

Колектив Державного архіву Київської області та представники Всеукраїнської кампанії «Пам’ять Нації» стали ініціаторами пошуку рідних і близьких. Завдяки педагогам та учням місцевої школи за короткий термін знайдено значну частину рідних авторів листів.

Під час заходу директор Державного архіву Київської області Соф’я Арсентіївна Каменєва та директор Макарівського районного історико-краєзнавчого музею Віталій Гедз передали 20 родинам 51 лист-муляж.

Також приємно зазначити, що проект «НепрOSTі листи», який був започаткований у Макарові за ініціативи Макарівського районного Будинку культури та Макарівського районного історико-краєзнавчого музею й за сприяння Макарівської селищної ради, зараз за підтримки Державного архіву Київської області та Всеукраїнської кампанії «Пам’ять Нації» перетворюється на проект обласного масштабу.

Так 2 травня директор Макарівського музею Віталій Гедз їздив вручати листи-муляжі на Бориспільщину в с. Велика Стариця. І сподіваємося, що уже найближчим часом гарна ініціатива макарівських активістів стане Всеукраїнським проектом.

Додати коментар