Освітній простір ОТГ

0

19–20 лютого 2019 р. представники територіальних громад Київської та Херсонської областей в рамках навчального візиту «ОСВІТНІЙ ПРОСТІР ОТГ», організованого Київським та Дніпропетровським Центрами розвитку місцевого самоврядування, відвідали освітні заклади Дніпропетровщини.Серед учасників візиту були представники і Макарівської селищної ради: заступник селищного голови Лариса Омельченко та
секретар селищної ради Наталія Островська. Громади смт Царичанка, смт Петриківка, смт Обухівка, с. Новоолександрівка, с. Волоське, смт Солоне учасників навчального візиту вражали своїми фантастичними досягненнями і здобутками в освітній галузі.

Дніпропетровщині є чим пишатися. Завдяки децентралізації, активності громад та підтримці Дніпропетровської обласної ради перерахованим вище громадам вдалося реалізувати проекти, про які мріяли десятиліттями. Це і нові садочки, і реконструйовані школи, й інклюзивно-ресурсні центри. Нова якість освіти, нова філософія навчання, сучасні комфортні умови навчання, новітнє обладнання та програмне забезпечення, вдало організована позашкільна робота, орієнтована на вподобання та таланти дітей, – це все про освітні заклади Дніпропетровщини, у яких вдалося побувати. Дякуємо громадам за гостинність, а Київському Центру розвитку місцевого самоврядування та Дніпропетровському Центру розвитку місцевого самоврядування за можливість на власні очі переконатися, що зміни в освітній галузі – можливі.

Інф. Макарівської селищної ради.

Додати коментар