Список кандидатів у Президенти України: Хто подав документи у ЦВК

0

Станом на 23 січня 28 осіб подали документи до Центральної виборчої комісії на участь в президентських виборах, які відбудуться у березні 2019 року. Тринадцятьох із них Центрвиборчком зареєстрував, шістьом у реєстрації відмовив. Першим офіційно зареєстрованим кандидатом у Президенти України став екс-міністр екології та природних ресурсів України, юрист Ігор Шевченко, який подав документи в Центральну виборчу комісію в перший день передвиборчої кампанії – 31 грудня.

Окрім нього, в останній день 2018 року документи до ЦВК подав правозахисник та економіст з Броварів Володимир Ратуш. За його словами, з великими політичними силами він не пов’язаний, проте у минулому був членом партії «Народно-трудовий союз українців».

Вранці 3 січня документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом на виборах президента України подав лідер Соціал-демократичної партії, народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Каплін. Четвертим офіційно зареєстрованим кандидатом у Президенти України став Валентин Наливайченко. За його кандидатуру 3 січня одноголосно проголосували делегати з’їзду партії «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість». Після цього, він одразу подав документи до Центральної виборчої комісії та пройшов реєстрацію.

Також 3 січня подав у ЦВК документи колишній голова Аграрної партії Віталій Скоцик. Міський голова Львова та лідер партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий останнім 3 січня подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом на виборах президента України.

10 січня документи до Центрвиборчкому подав Віталій Купрій – народний депутат, обраний у 2014 році в мажоритарному окрузі на Дніпропетровщині. До Парламенту він висувався від «Блоку Петра Порошенка», однак у 2015 році вийшов з фракції БПП.

Ще одним кандидатом у президенти став очільник політичної партії «Наші» позафракційний народний депутат Євген Мураєв. Документи до ЦВК він здав 11 січня. А вже в суботу, 12 січня, документи до Центральної виборчої комісії подав лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко. Він розповів, що вже вніс заставу в розмірі 2,5 мільйона гривень. За словами політика, більша частина суми – це гроші його партії, сам же Гриценко додав до застави власних 100 тисяч гривень.

15 січня Центральна виборча комісія отримала документи на реєстрацію від лідера партії «5.10» Геннадія Балашова, які подав уповноважений представник цієї партії.

16 січня документи для участі у виборах до ЦВК внесла народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Ольга Богомолець. Окрім неї, документи до ЦВК в середу подав екс-голова Державної фіскальної служби Роман Насіров. Він іде на вибори як самовисуванець.

17 січня документи в ЦВК приніс кандидат у президенти від партії «Укроп», нардеп та власник гірськолижного курорту «Буковель» Олександр Шевченко. Також цього дня особисто до ЦВК подав заяву та приніс документи для реєстрації «опоблоківець» Юрій Бойко.

21 січня до ЦВК з документами про реєстрацію кандидатом на посаду президента прийшов лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко.

Народний депутат від фракції «Опозиційний блок» Олександр Вілкул і висунутий кандидатом у президенти від Соціалістичної партії України Ілля Кива подали документи до ЦВК 22 січня.

Також у вівторок документи до Центральної виборчої комісії приніс народний депутат від фракції «Блоку Петра Порошенка» Аркадій Корнацький. Він йде на президентські вибори як самовисуванець. Вранці 23 січня до ЦВК прийшла лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко та подала документи для реєстрації кандидатом у президенти. Окрім Тимошенко, до ЦВК у середу документи приніс лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов.

Наразі Центральна виборча комісія офіційно зареєструвала Ігоря Шевченка, Віталія Скоцика, Андрія Садового, Анатолія Гриценка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Євгена Мураєва, Віталія Купрія, Геннадія Балашова, Ольгу Богомолець, Романа Насірова, Юрія Бойка та Олександара Шевченка. На розгляді у ЦВК є документи Олега Ляшка, Олександра Вілкула, Іллі Киви, Аркадія Корнацького, Юлії Тимошенко, Дмитра Добродомова, Костянтина Черкасова, Олександра Приданова та Віктора Лебединця, які будуть розглянути найближчим часом.

Водночас, ЦВК відмовила у реєстрації шести особам: Юрію Боярському, Володимиру Ратушу, Володимиру Василенку, Віталію Велідченку, Петру Рекало та Сергію Фаренюку. Усі вони були самовисуванцями. Тож станом на 11 годину 23 січня 28 осіб подали до ЦВК документи для реєстрації кандидатами у президенти.

Додати коментар