ПІДСУМКИ ВІД СК «ЮНІОР»

0

Завершується 2018 р. Позаду важкий, напружений, сповнений спортивного драматизму футбольний марафон, позаду напружена праця футболістів, тренерів, яка увінчалася високим спортивним результатом, що прославляє Макарів, приносить позитивні емоції вболівальникам.

Однак слід сказати, що цей рік для спортивного клубу «Юніор» не був однозначним. З одного боку ми не маємо жодного трофею на районному рівні. Але з іншого боку СК «Юніор» дебютував у першості Київщини з футболу. І з першої ж спроби потрапив до сімки сильніших команд.

У зимову перерву вже за старою традицією СК «Юніор» бере участь у змаганнях другої ліги чемпіонату Києва з футзалу. На сьогодні зіграно матчі першого етапу, за підсумками якого команда зайняла третє місце і продовжує боротьбу за нагороди.

Але слід сказати, що всіх цих результатів ми б не досягли без допомоги меценатів. А це затрати на роз’їзди, харчування, закупівля спортінвентарю. Тобто, все те, що потрібно для повноцінного функціонування спортивного клубу.

Тому б хотілося висловити подяку нашим спонсорам. Насамперед, депутатському корпусу Макарівської селищної ради, Макарівському селищному голові Вадиму Токарю та почесному президенту СК «Юніор» Давіду Ерікяну.

Приємно зазначити, що допомогу меценатів СК «Юніор» помітили і функціонери Київської обласної федерації футболу. Як результат, Вадим Токар отримав відзнаку за вклад у розвиток інфраструктури футболу Київщини, а Давід Ерікян – за меценатство та персональний вклад у розвиток обласного футболу.

Прес-служба СК «Юніор».

Додати коментар