«МІНІ-МІС МАКАРІВ – 2018»

0

Дитинство – це чарівний світ, де можна досхочу гратися, де найфантастичніші мрії здаються цілком реальними. Це незабутня пора щирої радості і дорослішання людини. Дитинство – це прекрасний час, коли серце відкрите для нових почуттів, душа – для нових вражень.

Саме в дитинстві у нас закладалося все найкраще і потрібне. Дружба, доброта, чуйність, любов. І хоча безтурботні роки пролітають дуже швидко, все ж саме цей час дорослі згадують, як найкращі миті у своєму житті.

Напередодні дня Святого Миколая хотілося подарувати нашим дітям віру в казку, побачити вогники радості і щастя у дитячих оченятах, допомогти повірити у перемогу добра, повірити у те, що вони для нас, дорослих, є найбільшим скарбом у житті.

Саме тому в Макарівського селищного голови Вадима Токаря і народилася ідея щодо проведення конкурсу «Міні-міс Макарів – 2018», яку з радістю підтримали завідуючі дошкільними закладами і творчий колектив Макарівського районного Будинку культури.

На пропозицію відгукнулися 9 дівчаток, але, на жаль, напередодні конкурсу, дві захворіли, тож виборювати почесне звання взялися сім юних красунь: вихованки ДНЗ «Теремок» – Злата Трачук, Кіра Сліпенко, Валерія Чумак; ДНЗ «Пролісок» – Валерія Сатир, Поліна Грищенко; ДНЗ «Барвінок» Марта Мироненко; ДНЗ «Веселка» – Анісія Соломенко.

І почалася кропітка підготовка до конкурсу. Матусі, бабусі та вихователі активно долучилися до неї. На репетиціях у РБК дівчатка вели себе як справжні моделі, чітко виконуючи всі завдання. Навіть жеребкування провели самі, без участі дорослих.

На розсуд журі, у складі якого були Святий Миколай (Мирослав Чаплигін), заступник Макарівського селищного голови Олександр Савенко, директор Макарівської ДШМ Олександр Третяк, керівник дитячої студії «1+2» ЦТДЮ ім. Д. Туптала Тетяна Мельник та диктор ТРК «АВіС» Ірина Юр’єва.

Дівчатка приготували візитку – коротку інформацію про себе, показали всієї таланти і вміння у творчому конкурсі та виконали дефіле у різних образах: в образі янголят, національному вбранні та в образах чарівних принцес.

Коротко хочу розповісти про претенденток.

№ 1. Злата Трачук. Злата народилася у вересні 2013 року у мами Ольги й тата Сергія. Дуже активна дівчинка, яка надзвичайно артистична – любить співати, танцювати і мріє стати артисткою.

№ 2. Кіра Сліпенко. Кірочка недавно святкувала свій День народження, адже народилася 6 грудня 2013 року в мами Ольги і тата Анатолія. Любить співати, малювати, залюбки ходить на танці. У дорослому житті мріє стати стоматологом.

№ 3. Поліна Грищенко. День народження Поліни – 30 квітня 2013 року, коли приніс її лелека для мами Тетяни й тата Олексія. Захоплюється танцями, співом та малюванням.

№ 4. Марта Мироненко. Марта з’явилася у мами Анни і тата Володимира восени – 23 жовтня 2013 року. Надзвичайно цікава і допитлива дівчинка. Любить яскраві кольори. Також полюбляє складати пазли і готувати разом з мамою. Так як свої таланти Марта лише розкриває, то і мрій вона має надзвичайно багато.

№ 5. Валерія Чумак. Вихованка дошкільного навчального закладу «Теремок» з’явилася на світ у мами Ольги і тата Оле-
га 24 вересня 2013 року. Дуже креативна дівчинка, яка відвідує бально-спортивні танці, гурток малювання. Валерія мріє стати медсестрою і робити всім багато уколів.

№ 6. Марічка Сатир. 25 лютого 2013 року Марічка народилася у мами Людмили і тата Віталія. Активна, творча, любить співати і декламувати вірші. Хоча її мрії часто змінюються, у майбутньому Марічка мріє стати телеведучою чи артисткою.

№ 7. Анісія Соломенко. Народилася Анісія чудового зимового дня – 31 січня 2013 року у мами Тетяни і тата Володимира. Дуже любить співати, танцювати. А мрія Анісії – стати вихователем дитячого садочка.

Членам журі випало дуже непросте завдання, адже всі дівчатка неймовірно красиві, талановиті. Кожна з них була гідна звання «Міні-міс Макарів».

Та все ж остаточне рішення потрібно ухвалювати. І ось яким воно було. Кожна учасниця отримала святкову діадему, подарунки від селищного голови та святого Миколая. А титули – «Міс глядацьких симпатій» отримала Анісія Соломенко, «Міс Чарівність» – Кіра Сліпенко, «Міс Ніжність» – Марта Мироненко, «Міс Елегантність» – Поліна Грищенко, «Міс Грація» – Марічка Сатир, «Міс Вишуканість» – Валерія Чумак.

І, нарешті, головний приз – грошову винагороду від Макарівського селищного голови й титул «Міні-міс Макарів – 2018» отримала Злата Трачук. Нагородження відбувалося у надзвичайній атмосфері. Проводила його володарка титулу «Національна міні-королева країни – 2018», переможниця конкурсу «Міні-міс Україночка – 2018», володарка «Гран-прі» та переможниця у своїй віковій категорії Міжнародного конкурсу «Miss interbrilliant angels 2018» Аріанна Курганська.

На конкурсі ми побачили спалахи талантів, вправних і впевнених, боязких і сором’язливих, але кожен з них був вартий неабиякої уваги. Будемо сподіватися, що дитячі таланти наших маленьких красунь розквітатимуть і далі, їх мрії  здійсняться, а дорослі, які взялися за таку благородну справу їх розкриття, будуть їм у цьому допомагати. І на українському мистецькому олімпі з’являться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!

У дитинстві кожної людини є незабутні події, щасливі моменти. Коли ми виростаємо і розповідаємо про це, то звичайно, радіємо і посміхаємося. Сподіваємося, що коли наші дівчатка виростуть і стануть дорослими, вони з приємним щемом у серці будуть згадувати ці години підготовки до конкурсу, хвилини хвилювання, і звичайно ж – момент нагородження.

Хочеться ще раз подякувати колективу Макарівської селищної ради за фінансову підтримку, батькам, завідуючим, вихова
телям і творчому колективу Макарівського РБК за підготовку незабутньої й видовищної події.

Людмила КОЛОС,
директор Макарівського районного
Будинку культури.

Додати коментар