Склад у Плахтянці

0

«М.в.» стало відомо, що громадськість села Плахтянка стурбована ситуацією, котра склалась навколо земельної ділянки, якою володіє ТОВ «Хлібний Майстер» і навіть ініціює громадські слухання, оскільки вважає, що власники підприємства планують побудувати там склад для зберігання хімічних речовин. Що ж насправді відбувається?

Генрих Шимонович, один із засновників ТОВ «Хлібний Майстер»

На виконкомі Плахтянської селищної ради ми наголосили, що планове цільове призначення даної ділянки – це «Для розміщення й експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної й іншої промисловості». Розміщення складу побутової хімії – це виключно прописаний функціонал згідно з санітарно-захисними нормами.

Складські будівлі детальним планом території запроектовані на ділянці таким чином, що санітарно-захисна зона від них не розповсюджується на найближчий житловий будинок. Більш того, поверх всієї ділянки та санітарно-захисної зони від запроектованих складських приміщень розповсюджена існуюча санітарно-захисна зона від кладовища. Ми не виходимо за межу вже існуючої санітарно-захисної зони і не плануємо виробництво чи розміщення будьяких продуктів, пов’язаних із побутовою хімією.

Одним із намірів є відкриття цеху для переробки та зберігання льоноволокна. На громадських слуханнях власники та представники підрядної компанії «Інгеград» готові надати вичерпні відповіді на всі питання, які турбують громаду щодо даної ділянки.

Підготував Максим КРАВЧЕНЯ.

Додати коментар