Відправка призовників на строкову службу

0

29 жовтня на площі перед Макарівським РБК відбулася відправка призовників на строкову службу до лав Збройних сил України відповідно до Указу Президента України від 15.02.2018 №33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році»

та розпорядження КМУ від 26 вересня 2018 року № 679-р «Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні-грудні 2018 року».

Призовники не потраплять до зони ООС, а проходитимуть службу виключно у військових частинах. Традиційно, з музичним подарунком для призовників, їхніх рідних та близьких виступили учасники народного аматорського чоловічого гурту «Козацькі джерела» районного Будинку культури.

Побажати міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі, справжньої армійської дружби та добросовісного виконання свого обов’язку призовникам побажали в.о. голови Макарівської райдержадміністрації Ірина Багінська та військовий комісар Макарівського районного військового комісаріату Сергій Єфремов.

Цього разу до лав ЗСУ на строкову службу пішли троє хлопців з Королівки, по одному з Кодри, Липівки, Мар’янівки, Рожева та Макарова. Загалом вісім чоловіків.

Додати коментар