Відповідальність за задимленість

0

У останні теплі осінні дні спостерігається підвищена задимленість на вулицях Макарова через спалювання листя та сухої трави в приватному секторі.

Нагадуємо, що спалювання рослинних залишків є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, а саме: статей 9 та 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», статті 16 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», пунктів 3.6.14., 3.7.4. Правил утримання житлових будинків та прибудинкових територій, пунктів 3.6., 6.4.2. Правил утримання зелених насаджень у містах та інших населених пунктах України, Закону України «Про благоустрій в населених пунктах» й Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку на території Макарівської селищної ради.

Дії, що є порушенням зазначених норм законодавства, тягнуть за собою відповідальність відповідно до ст. 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Ця стаття передбачає накладання штрафу для приватних осіб від 340 грн до 1360 грн, для підприємців від 800 грн до 1700 грн. Рішенням Макарівської селищної ради представники ГФ «Макарівська муніципальна інспекція» наділені правами на складання адмінпротоколів про дане адміністративне правопорушення у межах Макарівської селищної ради.

За вересень представниками ГФ «Макарівська муніципальна інспекція» було винесено 38 офіційних застережень і складено 4 адміністративних протоколи за спалювання листя та сухої трави.

Інф. ГФ «Макарівська муніципальна інспекція».

Додати коментар