Безпека дорожнього руху

0

Впродовж серпня патрульною поліцією Макарівського ВП зафіксовано 109 адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху (за аналогічний період минулого року – 84), з них 13 – керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння (у 2017 – 21).

За вказаний період на території району скоєно 18 дорожньо-транспортних пригод (9 – на автодорозі Київ – Чоп), з них 3 – з потерпілими, 2 особи травмовано, 1 загинула.

19 серпня о 21.05 мотоцикліст К., 1995 р.н., не вибрав безпечної швидкості руху, не дотримався безпечного інтервалу, у зв’язку із чим під час здійснення випередження зачепився за інший транспортний засіб, від отриманих внаслідок падіння тілесних ушкоджень помер на місці події. Некерований мотоцикл продовжив рух та зіткнувся з напівпричепом транспортного засобу, що рухався попереду.

27 серпня близько 22.30 гр. Л., 1962 р.н., керуючи мопедом у стані алкогольного сп’яніння, допустив наїзд на припаркований вантажний автомобіль, в результаті чого отримав тілесні ушкодження.

28 серпня о 01.10 гр. Г., 1989 р.н., рухаючись на велосипеді по проїзній частині дороги за межами населеного пункту у стані алкогольного сп’яніння, втратив рівновагу та внаслідок падіння був травмований.

Кожний учасник дорожнього руху несе відповідальність за себе та оточуючих. Будьте свідомими! Наслідки Ваших дій можуть кардинально відрізнятися від Ваших намірів та очікувань…

Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області.

Додати коментар