З думкою про ближнього…

0

Нещодавно у Макарівській Центральній районній лікарні в одній із кімнат хірургічного відділення було зроблено ремонт. Це дякуючи депутату районної ради Миколі Синьку, який за покликом серця й доброї душі вирішив обладнати кімнату, де б комфортні умови сприяли швидкому одужанню хворих, піднімали їм настрій.

Одного разу, потрапивши до лікарні, в хірургічне відділення, пан Микола став свідком розмови медпрацівників про умови перебування хворих і до нього прийшла така думка: зробити ремонт в одній із кімнат хірургічного відділення – оновити палату, подарувавши її людям. Отож, тепер кімната вражає своєю просторістю і затишком: у ній є полички й тумбочки, світильники, спеціалізоване ліжко, пересувні штативи для крапельниць, холодильник, телевізор, електричний чайник, туалет і умивальник. На все це витратилось приблизно 50 тис. гривень.

– Допомагаю, по можливості, усім, хто цього потребує: школі, дитячому садочку, лікарні, – говорить пан Микола.

Свою вдячність депутату висловлюють головний лікар Макарівської ЦРЛ Анатолій Тесленко і депутат обласної ради, завідуючий хірургічним відділенням Григорій Тищенко та весь колектив хірургічного відділення. Вони раді, що є такі люди, які допомагають і підтримують морально й матеріально. А це дуже важливо у наш час. Микола Синько – особистість, що слугує прикладом наполегливої праці, доброти та щирості.

Віта ФЕДОРЕНКО.

Додати коментар