Момент – щастя

0

Добре, коли звичайне життя, наповнене різними ситуаціями й почуттями, перетворюється у момент радості. Така собі невеличка хвиля емоцій, яка заповнює настрій і, взагалі, весь стан душі позитивом й впевненістю.

Хочеться вірити, дихати на повні груди і чекати дива. Бо саме завдяки їй людям вдається досягти великих успіхів.

Ось так звучить і сьогоднішня мета молодої і напрочуд сильної родини Осецьких з селища Кодра, яка бореться за швидке одужання свого маленького янголятка – донечки Оксанки. На сьогодні вони пізнали багато чого: поїздки до лікарень, реабілітації, прийом медикаментів…

Лише з надією в серці, підтримкою та надзвичайною вірою у світле допомагає сім’ї йти вперед, незважаючи на будь-які перешкоди. Нещодавно до них завітали представники благодійної організації «Здорова нація»: Наталія Примакова – голова благодійного фонду та Олексій Коба – голова Гавронщинської сільської ради, волонтер фонду, подарувавши дівчинці реабілітаційні ходунки з Дитячим церебральним паралічем, що зробили її та батьків більш впевненими в одужанні донечки. А розпочиналось все так, одного разу Олексій, волонтер фонду, зайшов до складу БФ «Здорова нація» і побачив ходунки, сфотографував їх та розмістив фото на сторінку Fb з думкою, що в когось може бути потреба в них. Того ж дня відгукнулась Марина з Кодри. І ось в п’ятницю представники фонду приїхали до маленької Оксанки.

– Відчуваю настільки сильну у Вашої родини ВІРУ в одужання донечки Кнопи Ксю та настільки сильну позитивну енергетику в родині – Ваша віра та позитив переможе всі перешкоди! Ксю – буде топати. Я теж в це вірю, – зазначив Олексій Коба під час спілкування з родиною.

Колектив БФ «Здорова нація» завжди радий допомогти. Разом ми впевнені в тому, що все буде добре. Тож звертаємось до мешканців району та небайдужих громадян підтримати родину Осецьких, котрі сприймають життєві труднощі з посмішкою на вустах та впевненістю в швидке одужання донечки.

Не будьте байдужими!
Підтримати родину Осецьких можна переказавши гроші на карту 5168 7556 2554 2291 (Осецька Марина Олександрівна). Тел. 073-090-00-70.

Додати коментар