А таки прижилося Свято кума у Кодрі!

0

В наші нелегкі часи людям потрібно більше хорошого настрою та оптимізму. На жаль, багато тематичних свят у потоці часу швидко забуваються і перестають існувати…

Ця думка надихнула небайдужих до створення свята, а так як серед організаторів були тільки куми, цей захід урочисто назвали «Свято Кума», яке вже вдруге відбулося 21 липня 2018 року в селищі Кодра. Це свято дало найкращий привід зустрітися кумам, гарно повеселитися і подалі відставити проблеми.

Слів не вистачає описати декор: різнокольоровими повітряними кульками та шовковими стрічками був прикрашений павільйон для музик, а також обведена територія танцювального майданчика. Святкові столи прикрашали українські соняхи.

На святі гостям були представлені еко-фото-зони для пам’ятних фотографій: українська хатинка з миролюбними на стрісі лелеками, тином з лози і вишуканими поруч маками, біля якої знаходився дерев’яний місток і річечка; а також стінка, де можна було сфотографуватися в образі справжніх кума та куми.

Гостей розважав гурт «Чикушка» цікавими вікторинами, конкурсами і безпрограшною лотереєю. Найактивніші з учасників отримували цінні подарунки:

І місце – 2 овечки,
ІІ місце – 2 курочки.

Можна було купити смаколики, шашлик, картоплю фрі, піцу, мохіто та ін. Дітвора теж не сумувала. На почаку свята хрещеників
розважали аніматори цікавими конкурсами з нагородженням солодощами. Можна було скористатися батутом, посмакувати солодкою ватою, помилуватися різнокольоровими повітряними кульками…

І хоча накрапав дощик, гуляння вдалося на славу! Дякую організаторам за чудове свято від себе особисто і від імені всіх його учасників!

Своє бачення у цих рядках висловила Софія БІЛЯВСЬКА, 13 років.

Додати коментар