Павло ГНОЄВСЬКИЙ: «РОЗУМІЮ, ЩО БІЛЬША КОРИСТЬ ВІД МЕНЕ НА ПОЛІ НЕ ТОДІ, КОЛИ ЗАБИВАЮ, А КОЛИ СТВОРЮЮ МОМЕНТИ ДЛЯ СВОЇХ ПАРТНЕРІВ»

0

Коли наприкінці минулого року підбивали підсумки футбольного сезону, то у більшості навіть не викликало сумніву, що нагороду кращого гравця слід віддати Павлу Гноєвському. Він своєю грою у чемпіонаті Макарівського району у складі ФК «Копилів» та у першості Київської області у складі ФК «Здвиж» зачарував багатьох вболівальників Макарівщини. Неодноразово доводилося чути на стадіоні, що вболівальники чекають красивого голу від Павла зі штрафного. А тому ми не могли на сторінках газети залишити поза увагою визнання Павла Гноєвського кращим гравцем району.

PG2

– Павле, звідки Ви родом?

– Сам я родом з Копилова.

– З кількох років займаєтесь футболом?
– Футболом почав займатися з 8 років.

– Хто був Вашим першим тренером і де Ви почали займатися футболом?

– Зі старшими односельчани їздив на тренування в сусіднє село Мотижин, де займалися у тренера Бобенка. Імені, на жаль, не пам’ятаю.

– У яких футбольних клубах Ви вже встигли пограти?

– У Мотижині мені порадили перейти на більш професійний рівень і через декілька місяців потрапив до столичного клубу ФК «Київ». Проте не в свою вікову категорію (1994 р.н.), а на рік дорослішу (1993 р.н.). Потім потрапив на перегляд в ДЮСШ «Динамо» Київ, був там десь півроку в другому складі.

Коли розформували другий склад, довелося перейти у київський «Арсенал». Там тренером був Олександр Галдецький, у минулому професійний футболіст. Після «Арсеналу» перейшов до ФК «Зірка» Київ. Потім потрібно було вступати до ВНЗ, тому довелося на деякий час припинити професійно займатись футболом. Але після вступу до Національної академії внутрішніх справ пройшов відбір у збірну Академії, де з 1-го курсу і по цей час граю на першість Києва серед студентів (вища ліга).

Ну, і слід згадати ФК «Копилів» у чемпіонаті Макарівського району та ФК «Здвиж» з Маковища у першості Київської області.

PG3

– У яких змаганнях перемагали?

– На даний момент у мене серед титулів лише срібні нагороди чемпіонату Макарівського району. Але впевнений – все ще попереду.

– Чи рахуєте Ви свої забиті голи?

– Голи рахую наприкінці сезону і то, якщо все згадаю. Розумію, що більша користь від мене на полі не тоді, коли забиваю, а коли створюю моменти для своїх партнерів.

– Який із них запам’ятався найбільше?
– Найбільше запам’ятався гол у ворота ФК «Васильків» зі штрафного за ФК «Здвиж».

PG5

– Який матч найвдаліший для Вас, а який хочеться забути як страшний сон?

– Найвдалішим матчем вважаю перший матч проти СК «Юніор» з Макарова, на виїзді, де ми перемогли з рахунком, здається, 2:4 (насправді команда з Копилова перемогла 2:5, щоправда Павло не забив жодного гола – В.Г.), а найгіршим – перший матч минулого сезону проти ФК «Макарів».

– Ви один з небагатьох, хто минулого року грав на високому рівні і в чемпіонаті району, і в чемпіонаті області. Де було важче, а де цікавіше?

– Важче грати було на обласному рівні, але матчі на районному рівні проти принципових суперників були цікавішими.

– Минулого року Ваша команда у чемпіонаті району стала срібним призером. У світлі того, що СК «Юніор» зосередиться на першості області ФК «Копилів», по силам стати чемпіоном цього року? Кого Ви вбачаєте головним конкурентом?

– Мені здається в цьому році найважчими суперниками все ж таки залишаться СК «Юніор» та ФК «Макарів». А в силу нових правил у ФК «Копилів» шанси на чемпіонство вищі, ніж минулого року.

PG4

– Чи буде продовжуватися Ваша співпраця з ФК «Здвиж»?

– На жаль, через суб’єктивні причини, моя співпраця з ФК «Здвиж» продовжуватись не буде. (Серед причин, насамперед, слід назвати нововведення від Київської обласної федерації футболу – «Один гравець – одна команда». Ним передбачено, що футболіст-аматор зможе виступати в офіційних турнірах будь-якого рівня, обласних і районних зокрема, лише в одній команді. Тобто, одночасно більше не зможе грати в обласному чемпіонаті та першості району за різні аматорські колективи – В.Г.).

– На Вашу думку, рівень чемпіонату району падає чи стає вищим? Чим Ви це поясните?

– На мою думку, рівень нашого чемпіонату падає. Але приємно зазначити, що все більше і більше задіюється місцевих футболістів. Юні хлопчаки отримують все більше шансів грати у чемпіонаті. Раніше такого на Макарівщині не було.

– Дякую за спілкування!

– Дякую і Вам!

Бесіду вів Віталій ГЕДЗ.

Додати коментар