ДОДОМУ – З ПЕРЕМОГОЮ!

0

22–24 грудня в м. Рівне у спортивному залі «Інваспорт» відбувся ІV Міжнародний турнір з настільного тенісу. Турнір був присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю і 80-річчю від дня народження Героя України В’ячеслава Чорновола.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Луганщини, Одеси, Житомирської області, Донеччини, Волині і, звичайно, з Рівненщини. В команду Київської області ввійшли наші землячки –Тетяна Рудківська та Дар’я Борисова з Макарова, а також Євгеній Казімко з Баришівки.

У ході змагань наші спортсменки показали чудову підготовку, адже тренував їх заслужений тренер України Олександр Каурайнен. У результаті Тетяна зайняла І місце, а Дар’я – ІІ-е.

Також і в командному заліку Київщина зайняла І місце. Перехідний Кубок імені В’ячеслава Чорновола, який вибороли наші спортсмени, тепер зобов’язує організувати наступний, ювілейний турнір у Київській області. Така вже традиція: куди «поїхав» Кубок, там і відбуваються чергове змагання. Тож побажаємо спортсменам так підготуватися до них, щоб цей спортивний трофей надовго затримався на Київщині.

…А після змагань у Рівному учасники турніру пройшли урочистою ходою до пам’ятника Героя України В’ячеслава Чорновола, поклали квіти і хвилиною мовчання вшанували пам’ять патріота, громадянина і людини з великої літери.

Додати коментар