На Макарівщині підбили підсумки футбольного року

0

18 листопада у приміщенні кінотеатру «Ольвія» відбулося урочисте нагородження призерів чемпіонату  Макарівського району з футболу, а також кращих гравців.

Насамперед згадали всі турніри, в яких брали участь представники Макарівщини. А їх, до слова, виявилося чимало: чемпіонат Київської області з футзалу (3-є місце СК«Юніор», підсилений гравцями ФК «Макарів»), чемпіонат м. Києва з футзалу «Selectleague» (1-е місце СК «Юніор»), чемпіонат Київської області з футзалу серед колективів «Колос» (ФК «Колос» (с. Мотижин)), першість Київської області з футболу (6-е місце ФК «Здвиж» (с. Маковище)), друга ліга чемпіонату Києво-Святошинського району з футболу (5-е місце ФК «Чайка-Мотижин»), Регіональна футбольна ліга Житомирщини (2-е місце, фіналіст Кубка та володар Суперкубка ФК «Макарів», підсилений гравцями CK «Юніор»), чемпіонат ДЮФЛ Київської області, який буде продовжено після зимової перерви (в різних вікових категоріях колектив СК «Макарів» проявив себе найкращим чином), чемпіонат Макарівського району серед дітей у 3-х вікових категоріях: (1–4 клас , 5–7 клас, 8–10 клас), а також чемпіонат Київської області серед ветеранів, де збірна Макарівського району достойно представила наш край.

Після цього були згадані турніри, проведені під егідою Макарівської районної федерації футболу, а саме :
– чемпіонат Макарівського району з міні-футболу. Переможець – ФК «Атлант» (с. Cитняки);
– турнір пам’яті Героїв Небесної Сотні. Переможець – ФК «Макарів»;
– турнір з міні-футболу пам’яті Андрія Зарицького. Переможець – ФК «Легіон» (Макарів).

Потім голова МРФФ Олександр Богдюк вручив «Подяки» людям, котрі протягом року сприяли розвитку футболу нашого району.

Далі було показано короткі фільми про переможців чемпіонату та володарів Кубка Макарівського району за останні 10 років (адже цей сезон був 10-м, під егідою МРФФ).

А далі було найприємніше – вручення нагород. Спершу були вручені індивідуальні відзнаки. Кращим гравцем заслужено став Павло Гноєвський, який у районі грав за ФК «Копилів», а на обласній арені представляв ФК «Здвиж» (с. Маковище). Як у одній, так і в іншій команді він радував глядачів своєю грою та забитими голами.

Кращим бомбардиром чемпіонату Макарівського району з футболу став нападник ФК «Макарів» Сергій Касіч.

Володарем Кубка «Воля до перемоги» був нагороджений ФК «Зоря» (с. Королівка). Сподіваємося, що цей успіх надихне амбітний колектив на нові здобутки!

mak

Бронзовим призером чемпіонату Макарівського району став ФК «Макарів».

Rjg

Срібні нагороди дісталися ФК «Копилів».

І тріумфатором цьогорічного чемпіонату став макарівський колектив СК «Юніор».

На завершення хочеться привітати всіх із здобутками та побажати подальшого розвитку футболу в нашому районі! Нехай наступний чемпіонат буде ще цікавішим, ще яскравішим та ще більш непередбачуваним!

Андрій БУЛАХ,
прес-секретар МРФФ.

Додати коментар