ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ СТАЄ БІЛЬШЕ

0

Приємно зазначити, що кількість дітлахів на теренах Макарівської громади постійно зростає. Але, як відомо, великою проблемою в Макарові та його околицях була відсутність дитячих майданчиків. На території Макарівської селищної ради, починаючи з 2015 р., майданчики поступово встановлюються в усіх куточках, де потрібно.

Дітлахи Калинівки (від колишнього молокозаводу до колишнього спортивного комплексу), щоб покататися на гірках, змушенні були просити батьків їх везти до Макарова. Проте ситуацію змінено, завдяки ініціативі місцевих депутатів Галини Коваль й Олени Гедз та допомоги Макарівського селищного голови Вадима Токаря.

13 листопада на території ОСББ «Калина» відбулося відкриття нового дитячого майданчика, за участю заступника Макарівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Олександра Савенка та керуючого справами виконавчого комітету Сергія Вовкули.

Дуже красиве свято було організоване і проведене головою ОСББ «Калина» Тетяною Микитиною. Під час заходу дітлахи прочитали гостям вірші про майданчик, а батьки та бабусі висловили подяку представникам Макарівської селищної ради за придбання та встановлення майданчика. У свою чергу маленькі учасники відкриття не залишилися без солодких подарунків та повітряних кульок.

Також дитячий майданчик встановлено в Калинівці на території щойно створеного ОСББ «Єдність КС» по вул. Спортивна.

ma

«Макарівські вісті» через інформаційний сайт prozorro.gov.ua з’ясували, що Макарівською селищною радою у серпні 2017 р. було оголошено конкурс на купівлю 4 дитячих майданчиків. На це виділили 300 000 грн. Документи на конкурс подали дві фірми. Переможцем обрано ФОП «Костомарова Тамара Яківна». 11 жовтня підписано договір на суму 294000 грн. 30 жовтня розпочато монтаж дитячих майданчиків. Як повідомили нам у Макарівський селищній раді, крім Калинівки ще два майданчики встановлено у Макарові по вул. Садовій.

У свою чергу батьки та дітлахи, які тепер матимуть майданчики поблизу своїх будинків, висловлюють велику вдячність Макарівському селищному голові Вадиму Токарю та депутатському корпусу селищної ради за виконану роботу.

Додати коментар