ЗНАЙОМСТВО З РОБОТОЮ УПРАВЛІННЯ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ТА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

0

У п’ятницю, 3 листопада, за ініціативи управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації та сприяння сектору культури, молоді, національностей та релігій Макарівської  райдержадміністрації, в обрядовому залі Макарівського районного Будинку культури відбувся захід для молодіжних громадських організацій, студентів, представників територіальних громад та громадських організацій Макарівщини.

Підчас зустрічі представник Київської ОДА розповіла про роботу управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання. Зокрема вона зупинилася на наступних пунктах: календарний план Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнський конкурс проектів, гранти Президента України, україно-польські та україно-литовські обміни молоддю.
Потім організатори розповіли присутнім про програми «Erasmus+» та «Активні громадяни». Остання найбільше цікавила
значну частину присутніх, адже на даний момент ряд представників громадських організацій Макарівщини проходить дистанційне навчання в Британській раді, саме за цією програмою.
Насамкінець відбулася презентація двох проектів «Молодіжний працівник» та «Молодіжний центр».
Зустріч була плідною для представників Макарівщини, які отримали багато нової інформації щодо молодіжної політики та національно-патріотичного виховання на Київщині. З представниками Київської ОДА було домовлено ще про одну зустріч в Макарові найближчим часом. На ній представники Київської ОДА розкажуть в деталях, що необхідно зробити для участі в проектах від управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації.

Додати коментар