ВШАНУВАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

0

Без перебільшення можна стверджувати, що збереження національних традицій – запорука успішних перетворень  сучасного суспільства. Українська культура займає гідну нішу у світовому співтоваристві, оскільки має давнє коріння. Макарівському району також є чим пишатися у сфері культури. У цьому році чотири колективи отримали звання  «народний». Представники Макарівщини зі своїми виступами відвідали ряд європейських країн.

9 листопада, коли відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, всіх, хто причетний до культурної сфери району, вітали в Макарівському районному Будинку культури.

З вітальним словом до присутніх звернулася голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова. Вона розповіла про досягнення працівників культури Макарівщини за останній рік. Подякувала всім, хто був причетний до цих успіхів та пообіцяла і в подальшому підтримувати цю сферу. Також Тетяна Миколаївна вручила грамоти від імені Макарівської райдержадміністрації.

Потім присутніх привітала завідувач сектора культури, молоді, національностей та релігій райдержадміністрації Ліна Факторович. Вона від імені Київської обласної державної адміністрації вручила «Почесну грамоту» директору Макарівського РБК Людмилі Колос і грамотами сектора культури, молоді, національностей та релігій нагородила працівників музеїв, бібліотек, Будинків культури Макарівщини.

Потім всі присутні отримали пісенний подарунок від вокальних колективів та солістів Макарівщини.

Додати коментар