«…ВЕТЕРАНИ, ВЕТЕРАНИ, ЧАС НЕ ГОЇТЬ ВАШИХ РАН…»

0

У середу, 8 листопада, в обрядовому залі Макарівського районного Будинку культури відбулася урочиста зустріч «…МОЄ ДИТИНСТВО, ВБИТЕ НА ВІЙНІ…», яка була організована Макарівським районним Будинком культури та Макарівським районним історико-краєзнавчим музеєм.

Цей захід присвячений 74-й річниці проведення Київської наступальної операції та вигнанню гітлерівців з Макарова. На нього були запрошені представники Макарівської райдержадміністрації, Макарівської селищної ради та Макарівської районної організації інвалідів війни, учасники бойових дій, ветерани праці, діти війни, учнівська молодь.

Розпочалася урочиста частина переглядом документальних кадрів про хід Київської наступальної операції.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Вадим Токар. Він висловив вдячність та повагу визволителям і дітям війни, на чиї плечі ліг тягар відбудови зруйнованого Макарова.

Директор Макарівського районного історико-краєзнавчого музею Віталій Гедз на документах, що стали нещодавно доступними, розповів, хто насправді виганяв окупанта з Макарова.

Потім учнівська молодь почула спогади про роки війни та відбудови від Галини Глущенко, ветерана війни Миколи Петрушенка, дітей війни Миколи Колісного та Марії Омельченко.

Слова подяки ветеранам висловив також заступник голови райдержадміністрації Іван Рознай.

Віталій Радченко від імені Макарівської районної організації інвалідів війни вручив ветеранам грамоти.

Насамкінець, усі присутні почули пісенний подарунок від вокального ансамблю «Акварель» районного Будинку культури (керівник Людмила Колос).

А завершувався захід піснею «Синові» (слова Василя Симоненка, музика Анатолій Пашкевича) у виконанні хору ветеранів війни та праці (керівник заслужений працівник культури України Галина Гончаренко).

Додати коментар