СВЯТКОВЕ ЗАВЕРШЕННЯ ЖОВТНЯ

0

Кінець жовтня для жителів села Н ебелиця запам’ятається знаменною подією – Днем села. 28 числа у святково  прикрашеному залі Будинку культури не було жодного вільного місця – стільки зібралося мешканців та гостей.

Дійство розпочалось з виступу вокального ансамблю «Полісяночка» (керівник Артем Бусел), а потім до присутніх в залі звернулась сільський голова Любов Бабенко, яка привітала всіх зі святом і представила гостей, котрі прибули в Небелицю, щоб розділити цю подію разом з усіма людьми.

Зі словами щирих вітань і найкращих побажань небеличанам, з подарунками і грамотами вітали голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова, перший заступник і заступник голови райдержадміністрації Ірина Багінська та Іван Рознай, помічник-консультант народного депутата Руслана Сольвара – Леся Бурдик, завідуюча фінансовим відділом райдержадміністрації Світлана Дідківська, завідуюча архітектурним відділом райдержадміністрації Світлана Головатенко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Тарнавський, радник голови районної ради Таїсія Петрушенко, депутати районної ради Микола Нечай і Оксана Нечай, керівники підприємств, які працюють на території Небелицької сільської ради – директор ТОВ «Агро-Ленд» Сергій Галузін, директор ТОВ «Ферро» Микола Вангельєв, керівник АЗС «Shell» Владислав Гулак, менеджер Небелицького філіалу «АГТ-плюс» Оксана Поліщук, односельчанин-меценат Сергій Богуцький, архімандрит Свято-Миколаївського храму Пантелеймон (Петро Король).

Ці люди завжди допомагають і підтримують громаду села, адже їм не байдужа його доля. Тому сільський голова і відзначила їх подяками за плідну співпрацю, побажавши й надалі підтримувати ділові та дружні відносини.

neb2

Свято продовжилось виступами учнів місцевої школи і учасників художньої самодіяльності села. В ході концерту, за доброю традицією, вітали наймолодших і найстарших жителів села та ювілярів, а також подружню пару – Світлану і Михайла Майданюк, котрі відзначили «золоте весілля». Їм вручили подарунки з цієї нагоди Сергій Галузін та Микола Нечай.

Особливо зворушливо вшанували воїнів АТО: Миколу Шевченка, Валентина Більдюкевича та Миколу Кулагу. Їм вручили квіти і цінні подарунки від ТОВ «Агро-Ленд» , а музичний подарунок зробила Анна Гулак, виконавши для них пісню «А мати жде…».

У залі звучало багато добрих слів побажань, пісень, аплодисментів і тому панували тепла атмосфера. Святковий коровай, з яким зустрічали гостей свята, поділили між усіма присутніми. Учасники концерту також були відзначені подарунками за активну участь в культурно-мистецькому житті громади.

Сільський голова подякувала всім, хто долучився до організації і проведення свята села, а особливо: Миколі Нечаю, Оксані Нечай, Сергію Галузіну, Андрію Пушаку, Олександру Йовенку і Сергію Богуцькому.

А після концертної програми до пізньої ночі лунала над селом музика – то для всіх бажаючих була влаштована святкова дискотека.

Хороший настрій і домашня атмосфера, за словами мешканців села, панують на кожному заході. Завдячуючи самовідданій праці і великому бажанню робити добро для людей Небелицької сільської голови Любові Бабенко, яка вміє не тільки правильно організувати роботу депутатського корпусу, співпрацю із представниками місцевого бізнесу, а й цікаве дозвілля. Від усіх односельчан велика за це їй подяка і шана!

Завжди надають підтримку у вирішенні важливих проблем села не тільки місцеві депутати, а й депутати районної ради, очільники Макарівщини та народний депутат України Руслан Сольвар. І найголовніше, що мешканці відчувають себе потрібними громаді і щасливими у власному селі.

Спільною працею неодмінно можна досягти не тільки високих результатів якості життя, а й стати гарним прикладом для інших. Свій напрямок Небелиця обрала правильно!

Успіхів і процвітання на многії літа!

Додати коментар