ДІСТАЛО !!!

0

Ця осінь виявилася досить багатою на гриби. Майже кожен другий в соцмережах викладав фотографії «тихого» полювання. Але сьогодні мова не про збір грибів. Сьогодні я надам фотографії не урожаю, а наслідків перебування грибників у лісопосадках.
Мова піде про лісові смуги у Фасівочці поблизу телевежі. Але інші грибні місця, впевнена, не відрізняються. Добре відпочивали, добре гриби збирали, добре сміття за собою залишали, а краще сказати скажений срач.

Будучи любителями прогулятися по лісі, пошукати грибочків, подихати свіжим, лісовим повітрям часто виходимо до лісосмуги. І як ви думаєте, що я знову там побачила? І ви абсолютно праві! Сміття, купу сміття! Скляні, пластикові пляшки, обгортки від чіпсів, сухарів, горіхів, купа пакетів та іншого сміття, залишеного після весело проведеного часу. В деяких місцях лісосмугах вже зовсім жахливо, там утворилися просто сміттєзвалища з купою мішків для сміття. Більше нічого не скажу. Краще погляньте на фото і на власні очі побачите ці «славні» грибні місця.

lis
Отакий сюрприз під ялинкою ми знайшли, хоча надіялися на маслюки. І що більше за все дивує, що смітники поробили там, де з року в рік збираємо гриби, там, куди виїжджаємо на природу, коли пригріє перше сонечко.
І що я вам скажу: постраждали всі навколишні села, чи то від неохайних гостей, чи то від недбайливих, байдужих хазяїв. Смітник біля вишки в селі Фасівочка: тут натюрморт з пляшок, розбавлений кросівками, сміттєвими мішками та іншим лахміттям. Калинівка у районі 51-км, Фасова, Юрів не просто відзначилися засміченими лісосмугами (при чому, по всьому периметру, куди не глянь!), так ще й самоутвореними смітниками.

Олександра СМІРНОВА.

Додати коментар