Міжнародні змагання в Гавронщині

0

10 вересня на території Київського Гольф-Клубу «Гольф Стрім» відбулися міжнародні змагання в рамках міжнародної програми U.S. KidsGolf в Україні. В змаганнях взяли участь і вісім дітей з села Гавронщина. Діти отримали неймовірні позитивні емоції, медалі, та мабуть, саме головне – досвід гри в гольф у такого рівня змаганнях.

Довідка:

U.S. KidsGolfFoundation є некомерційною організацією, яка була створена в 2001 році. Концепція U.S. KidsGolfFoundation полягає в тому, щоб діти та їхні родини мали можливість грати в гольф, отримуючи при цьому інструкції від тренера та беручи участь у змаганнях.

Сьогодні U.S. KidsGolfFoundation проводить понад 600 місцевих, регіональних, національних та міжнародних заходів.

Місія U.S. KidsGolf – допомогти дітям вчитися грати в гольф, весело проводячи час, а також сприяти взаємодії між усіма членами сім’ї, адже це те, що викликає тривалі спогади.

Сьогодні U.S. KidsGolf – це міжнародна програма з розвитку дитячого гольфу, яка включає в себе наступні напрями: організація дитячих турнірів з гольфу, навчальні програми для дітей, організація дитячих літніх оздоровчих таборів.

Міжнародна програма U.S. KidsGolf офіційно розпочала свою діяльність з розвитку дитячого гольфу в Україні з 2010 року в рамках проекту Golfonline. Перший турнір відбувся 30 травня 2010 року в Київському Гольф-Клубі «Гольф Стрім». При підтримці іноземних колег, переймаючи їхній багаторічний досвід, організатори турнірів U.S. KidsGolfUkraine ставили собі за мету – розвивати дитячий гольф на рівні національного масштабу, прищеплюючи інтерес і любов до цього виду спорту з ранніх років.

Адже гольф навчає не тільки грі, – гольф закладає в дитину найважливіші життєві постулати і принципи, як то умиротворення і ввічливе ставлення до людей, пунктуальність, вирішення проблем, практику, завзятість і готовність слухати, люб’язність.

Додати коментар