Святкували День села

0

Пожвавішали люди й природа.
Ось і музика вже загула.
Веселися, славетний народе.
Бо нарешті прийшов День села.

У суботу, 12 серпня, у Маковищі відзначали День села! На свято завітали маковищанці та гості села. З вітальними словами звернувся до громади сільський голова Богдан Живага, побажавши мешканцям процвітання та добробуту в кожній родині.

Mak2Зі сцени ведучі свята – Вікторія Чернявка та Мар’яна Мороко розповіли про історію села, згадавши важкі часи та часи, коли в селі відбувались великі зміни, говорили про непросту долю мешканців села в різні роки. На свято завітали і гості, так т.в.о. голови Макарівської райдержадміністрації Ірина Багінська привітала мешканців села і вручила грамоти активним жителям за їхню діяльність та особистий внесок у розвиток громади, відзначила також грамотами Маковищанського сільського голову Богдана Живагу та депутата Макарівської районної ради Олександра Євтушенка, а помічник-консультант народного депутата України Руслана Сольвара – Леся Бурдик привітала мешканців села, а також відзначила подарунками новонароджених жителів Маковищанської громади.

– Село Маковище – це велика і дружна родина, це славні земляки: землероби, комбайнери, механізатори, вчителі, лікарі, будівельники – всі ті, хто живуть поруч з нами та в інших місцях, але тут пройшло їх босоноге дитинство, незабутня юність. Тому ми бережемо славні традиції, звичаї нашого села, примножуємо здобутки його на радість дітям та внукам нашим, бережімо ж наше село, бо село – це криниця нашого родоводу, це наша велика родина, – закликали ведучі.

Глядачі, котрі завітали на свято мали змогу отримати задоволення від театралізованих дійств, організованих завідувачем клубом с. Маковище Юлією Матвієнко, почути вітальні музичні композиції від: жіночого колективу «Маків’янки», солісток – Євгенії Саченко, Алли Мороз, Тетяни Науменко, Наталії Тарасової, Юлії Матвієнко та Наталії Сілакової, гуртів з сіл Гурівщина та Фасова.

Також у заході приймали участь діти села, які розповідали вірші та виконували українські танці.

На завершення концертної програми перед глядачами виступив народний аматорський вокальний чоловічий гурт «Козацькі джерела» Макарівського районного Будинку культури (керівник Олександр Сніжко). Після концертної програми для мешканців був сюрприз у вигляді показу документального фільму про село Маковище, знятого в різні періоди і з різними людьми.

Під час свята мешканці та гості села мали змогу частувати кашу та смаколики. Що ж стосується малечі, то й про них не забули і вони насолоджувались батутами та іншими дитячими атракціонами. Свято тривало далеко за північ.

Додати коментар