Святкувала Королівка

0

У першу суботу серпня Королівка святкувала День села. На святково прикрашеній площі біля Будинку культури зібралося майже всі жителі. Насамперед, вітання королівці приймали від гостей свята: В.о. голови Макарівської районної державної адміністрації Ірини Багінської, яка нагородила «Подяками» почесних жителів села за вклад у розвиток та процвітання малої Батьківщини, помічника-консультанта народного депутата Руслана Сольвара – Олесі Бурдик, котра відзначила цінними подарунками пари, що одружилися протягом року, та малюків – наймолодших громадян села, які народилися упродовж року (шість хлопчиків та дві дівчинки); подарунок і вітання отримали й від Макарівського селищного голови Вадима Токаря.

День села – це родинне свято. І де б ми не були, куди б не заводила нас доля, ми завжди повертаємося до Королівки та згадуємо своє село. Я дуже хочу, щоб Королівка процвітала! Всім жителям бажаю здоров’я, багатства, миру, щастя та добробуту! – так привітала жителів із чудовим святом сільський голова Оксана Бутрименко. Вона також вручила «Подяки» місцевим підприємцям, подякувала всім, хто працює на благо села, подарунками привітала сільських довгожителів та героїв АТО.

Пом’янули хвилиною мовчання і свого земляка – Олександра Кравченка та всіх, хто поклав свої голови на Вівтар свободи і незалежності України.

Цього дня «Почесними грамотами» були нагороджені працівники дитячого садочка «Сонечко» та вчителі Королівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів за багаторічну невтомну працю та вагомий внесок у виховання вже не одного покоління. Медалями за призові місця були нагороджені учасники волейбольного турніру імені Олександра Кравченка.

Всі охочі могли зробити унікальні фото біля встановленої фотолокації, спробувати смачні смаколики біля різноманітних фуд-кортів. Для дітей працювала інтерактивна зона.

Під час свята розігрувалася лотерея з різними призами, якими були задоволені всі переможці. Запальними піснями вітали глядачів шкільний гурт «Вишиванка», а також гості свята – народний колектив районного Будинку культури «Зоряниця» (керівник Людмила Колос) та народний аматорський вокальний чоловічий гурт «Козацькі джерела» (керівник Олександр Сніжко), що особливо сподобались усім присутнім.

Ірина МИХАЙЛЕНКО,
мешканка с. Королівка.

Додати коментар