Налагодження співпраці

0

Ні для кого уже не таємниця, що у листопаді цього року Макарівський районний історико-краєзнавчий музей святкуватиме своє 50-річчя.

Як не сумно констатувати, але як приміщення музею, так і територія навколо нього знаходяться в занедбаному стані. І якщо будівля руйнується сама по собі від старості та занедбаності, то площі навколо музею в закинутий стан приводять самі мешканці Макарова та району.

Уже неодноразово у соціальних мережах та на сторінках районної газети ми зверталися з проханням до відпочиваючих в Панському парку прибирати після свого відпочинку. Але, на жаль, наші слова чують лише одиниці.

За півроку 2017 р. поблизу музею було проведено уже понад 5 прибирань території. Щоразу активісти виносять гори пляшок, пакетів та одноразового посуду. Як показав час, зусиль самих лише представників ініціативної групи недостатньо для утримання постійно у належному стані всієї території парку.

Ми звернулися за допомогою до сусідів по парку, але вони відгукнулися лише одноразово. І тоді нами було зроблено заклики по підприємствах та організаціях Макарівщини. Надії на позитивну відповідь у нас не було. Але, на наше здивування, допомога прийшла.

prob2У вівторок, 8 серпня, на приведення у належний стан частини території парку прийшли неповнолітні та особи молодіжного віку, які перебувають на обліку в Макарівському РВ з питань пробації.

prob3Виявилося, що це була ініціатива Макарівського районного відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Співробітники організації постійно отримують задоволення від відвідувань музею та прослуховування екскурсії. А тому, за їхніми словами, не могли залишитися осторонь, коли музей попросив про допомогу.

Співробітники музею у свою чергу подякували за допомогу та висловилили надію на подальшу співпрацю.

Віталій ГЕДЗ.

Додати коментар