Діти з Гавронщини в дитячому спортивному гольф-таборі «GolfCamp»

0

Гольф – це спортивна гра, в якій окремі учасники або команди змагаються, заганяють маленький м’ячик в спеціальні лунки ударами ключок, намагаючись пройти відведену дистанцію з мінімальною кількістю ударів.

12 липня 2017 р. між Гавронщинською сільською радою та ГО «Київський Гольф-Клуб» був підписаний меморандум про співпрацю у сфері соціального та спортивного розвитку Гавронщини.

– сприяння злагодженій взаємодії і співробітництву громади Гавронщини і організацій, зацікавлених у розвитку гольфа;

– сприяння поширенню інформації про гольф в Україні та обміном досвіду в цій сфері, а також участі дітей Гавронщини в програмі «Спортивний гольф-табір «GolfCamp».

Як результат підписання меморандуму – тижневе навчання дітей в спортивному гольф-таборі «GolfCamp».
Спортивний гольф-табір GolfCamp – на сьогодні єдиний шанс в Україні надати професійні інтенсивні тренування дітям з гольфа на одному з найкращих полів в Україні, де грають професіонали з різних куточків світу.

ДОВІДКА:

Беруть участь у програмі, як випробувані юні гольфісти, так і новачки. Деталі навчання залежать від досвіду та можливостей гравців. Спортивний гольф-табір допомагає юніорам освоїти і вдосконалити свої ігрові навички, зустрітися з однолітками у реальних спортивних турнірах, отримати незрівнянний досвід міжнародного рівня, а також отримати позитивні емоції!

Тренінги проводяться під керівництвом професійних тренерів, з можливістю використання всієї інфраструктури Клубу. У розпорядженні дітей 36 ігорних та 9 ігрових маршрутів на Парковому, Клубному, Кентаврі, Прем’єрі та Чемберлені гольф-полях.

Необмежені тренування на DrivingRange, а також ігри на тренувальних полях Chipping&PitchingGreens, PuttingGreen і BunkerArea чергуються з насиченою теоретичною програмою, вивченням правил гольфа та Гольф-етикету.

Літній сезон спортивного гольф-табору «GolfCamp» розділений на 4 потоки по 7 або 14 днів. Перебування в таборі може бути денним – з 2-разовим харчуванням та цілодобове – з 5-разовим харчуванням. Для цілодобового перебування на території Гольф-Клубу побудований готель.

У діяльність табору входить: навчання дітей гри у гольф, харчування, вивчення англійської мови, піші та велосипедні прогулянки клубними маршрутами.

g2Ще 13 червня сільський голова Олексій Коба провів збори, на яких було відібрано 25 дітей для навчання в Гольф-Клубі (хоча, як правило, група має складати 10 осіб!). Заявок було дуже багато, але, за словами організаторів, відбір відбувався за принципом: по одній дитині з сім’ї, у першу чергу малозабезпечені сім’ї, напівсироти – соціальні групи, діти учасників АТО. Також до групи потрапили ті діти, які за віком (14 років) уже наступного року закінчать школу і не зможуть потрапити до табору.

17 липня група дітей з Гавронщини розпочала своє тренування в спортивному таборі. За тиждень інтенсивного тренування дітей навчили, як професійно тримати ключку для гольфа, як правильно завдавати удари по м’ячиках, щоб вони потрапляли до лунки, а при цьому враховувати супротив вітру й трави, траєкторію, якою котиться м’яч, знати такі спортивні вислови як: паттер, брейк, green тощо.

По завершенні тижневого тренування, на «випускний» день були запрошені батьки дітей! Тож 77 гавронщинців відвідали Київський Гольф-Клуб «ГольфСтрім». Вони на власні очі побачили територію клубу й відчули атмосферу гольфу.
g3День для гостей був насиченим та цікавим: гольф турнір дітей, фуршет, тематичний гольф-концерт у виконанні дітей, котрі за тиждень навчання в гольф підготували ще й виступ для батьків з особливим гостем – символом Гавронщини – персонажем Гавронею, вручення сертифікатів та колективне фото.

«М.в.» поцікавилися у батьків, куратора і тренера, сільського голови щодо їхніх вражень від тижневого навчання дітей.g4

Людмила, матір переможця дитячого міні-турніру Богдана:
– Я в захваті! І дитина моя в захваті. Він з першого дня приходив у піднесеному настрої і не міг дочекатись наступного дня, щоб відвідати табір. Пішки ходив по 4 км до клубу з величезним задоволенням. І сьогоднішня програма чудова! Сподіваюсь, що і наступного року будуть проводити такі табори і не тільки моя дитина відчує таку радість!

Олексій, батько Аліни:
– Природа, гарно! Сподобалось. Моїй дитині, Аліні – дуже сподобалось в таборі.

Ірина Анатоліївна, куратор дитячої групи:
– Мої підлеглі – дуже чудові діти! По-перше, вони дуже слухняні, справили про себе приємне враження навіть на працівників Гольф-Клубу. Перед нашою групою були діти з Києва, то працівники кажуть, що наші найкращі – слухняні, спокійні, виконують команди викладачів.

Дітлахи Гавронщини – відкриті, «не зажаті», легко йдуть на контакт. З моїм досвідом роботи – це була легка група. Я також отримала море задоволення, працюючи з ними.

У подальшому планується також співпраця, оскільки голова сільради підписав меморандум про спільну діяльність. Тож плануємо групу і наступного року направити сюди. Можливо це будуть інші діти, адже у нас було багато бажаючих потрапити до спортивного табору. Можливо комусь і з менших дітей пощастить побувати в наступному році у спортивному таборі… Будемо сподіватись на це.

Дітям дуже сподобалось тут, вони гарно тренувались, видно їхні досягнення. Ми тренувались, а також після тренувань ходили в Центр дитячого розвитку (в приміщенні сільради) і там готували концертну програму для батьків. Дякую батькам, котрі допомагали в цьому. Для прикладу: одна мама нам допомогла поставити акробатичний виступ, який перевершив навіть мої очікування!

Ліза, тренер дитячої групи:
– Захід у нас називається спортивний гольф-табір, діти приїздили сюди на тиждень. Вони займались гольфом. Можу сказати, що діти дуже хороші, виховані, вели себе дуже чемно. Гольф сподіваюсь, що не забудуть і будуть приїжджати ще не раз. Для мене було одне задоволення працювати з такими дітками. Дякуємо громаді Гавронщини і Гавронщинській сільській раді за те, що привезли дітей, за те, що в нас випала нагода познайомитись з ними. Ми завжди раді «вирощувати» нові таланти, вчити дітей гольфу, завжди раді допомогти і сподіваємось на подальшу співпрацю.
Крім навчання, діти готували концертну програму на тему гольфу – про те, як йшли на пошуки спеціальної ключки – паттера. У цілому можу сказати, що вихованці справились з цим добре, хоча і всі нервували та хвилювались. Всі виступили відмінно! Сподіваємось, що всім батькам сподобалось і дітки будуть й надалі грати в гольф, будуть приїздити і маємо надію побачити їх колись серед чемпіонів та учасників олімпійських ігор!

Олексій Коба, Гавронщинський сільський голова:
– Неймовірні враження! На території Гавронщини знаходиться Київський Гольф-Клуб «ГольфСтрім», який входить до світового офіційного рейтинг у GolfDigest «206 кращих гольф полів». Це історичні, незабутні 7 днів для гавронщинців. Оскільки в Україні лише один гольф-табір для дітей… І він – у нас! Ми це зробили! 25 дітей Гавронщини за ці дні поринули з гольф-ключками в незабутню подорож емоцій та відчуттів. А в останній день Гольф-Клуб відвідали і батьки. Те, що ми іноді вважаємо недоступним, в одну мить стає доступним. Головне – бажання і віра в те, що це можливо. Я дуже задоволений, що така можливість у гавронщинців відбулась. Дуже вдячний керівництву та колективу Київського Гольф-Клубу за теплий прийом дітей та батьків, за смачні обіди для дітей, за ВВQday, за участь в програмі «Спортивний гольф-табір “Golfcamp”». Далі буде…

Від редакції хочемо додати, що термін дії меморандуму – безстроковий. А тому бажаємо всім дітям Гавронщини потрапити до Гольф-Клубу.

Максим КРАВЧЕНЯ.

Додати коментар