ЗАВЕРШЕННЯ ПЕРШОГО КОЛА

0

ФК «Здвиж» їхав до Бородянки у бойовому настрої, а по іншому бути і не могло. Адже у разі перемоги над ФК «Бородянка» та не виграшу «Арсенал – Мала Снітинка» новачки першості закінчували б перше коло лідерами.

Проте всі у команді розуміли, що буде надзвичайно важко. Насамперед грати мали у ослабленому складі. Другу гру із-за жовтих карток пропускав центральний захисник капітан команди Юрій Боримський, ще не відновився від перелому пальця граючий Президент Євгеній Черналівський, й не зміг взяти участі у грі кращий бомбардир команди Олександр Сухенко (як нам стало відомо нападаючий покинув розташування ФК «Здвиж» і зосередиться лише на виступах за ФК «Чайка – Мотижин» – ред.). Таким чином тренерському складу команди з с. Маковище потрібно вирішувати відразу три проблеми.

Як показав перший тайм, нібито були вирішені проблеми у захисті та півзахисті, але з нападом не склалося – 0:0. Вболівальники біло-червоних покладали надії на другий тайм, однак у перші 13 хвилин, коли ФК «Здвиж» пропустив два м’ячі всі надії були зруйновані. А закінчився матч взагалі розгромною поразкою наших земляків – 4:0.

Однак завдяки тому, що ФК «Меліоратор» та ФК «Діназ» свої ігри програли, ФК «Здвиж» (21 очко) завершує перше коло на третьому місці. Попереду наших земляків ФК «Арсенал – Мала Снітинка» (25 очок) та ФК «Бородянка» (21 очко). Однак потрібно враховувати, що у неділю грає команда “Дружба” (м. Березань). У випадку перемоги над ФК “Кристал” (м. Яготин) вони матимуть 22 очки та займатимуть чисте друге місце.

Тепер в першості розпочинається літня перерва. У другому колі ФК «Здвиж» проведе на виїзді лише дві гри (з ФК «Діназ» та ДГ «Шевченківське») і дев’ять (!) домашніх. Ми уже бачили, що робити висновки тренери біло-червоних вміють. Віримо, що за короткий термін віднайдуть забивного форварда. І сподіваємося, що закінчення ігор у першості вболівальники команди з с. Маковище зустрічатимуть у більш піднесеному настрої.

 ФК «Бородянка»ФК «Здвиж» (с. Маковище) 4:0 (Мажуга, 56, 90+3; Титенко, 58; Шома, 72, пн).

Додати коментар