ЧИ ВІДПОВІДАЄ ЯКІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ – ЇЇ ВАРТОСТІ?

0

На цьому тижні територією Макарівського району пронісся невеличкий ураган. Який наробив шкоди, але, на щастя, незначної. Сама розповсюджена проблема після таких стихійних лих – розриви та аварії на лініях електропередач. Але я не знаю, яке лихо більше для мешканців сіл – аварії чи підприємство, яке їх усуває?
На прикладі розповіді мешканців двох вулиць хочу показати, як працюють представники Макарівського відділення “Київобленерго”, яким ми платимо немаленькі гроші за світло.

У селі Калинівка по вулицях Зоряна та Руданського не перший раз виникає одна й та ж сама проблема зі зникненням світла, незалежно від погодних умов. І цього літнього дня місцевих мешканців не оминуло.
Відразу, коли стало зрозуміло, що світла немає і не буде, – зателефонували диспетчеру. На що у відповідь почули: «А де ці вулиці розташовані?»
Мешканці розписали детально шлях до підстанції. Але цікавим є той факт, що проблема на цій підстанції виникає уже втретє за два місяці. А диспетчери не знають, де це? Відповідь представника компанії була: «чекайте протягом години».
Калинівці, розуміючи ситуацію і наплив заявок на ремонт, почекали годину і знову зателефонували до Макарівського відділення «Київобленерго». Почувши назву вулиці, диспетчер відповів, що заявка прийнята і поклав слухавку.
Через декілька годин знову телефонують до диспетчера, а їм відповідають, що бригада буде протягом години. І так відповідали три рази різним людям у різний час. Склалося враження, що це просто була відмовка.
Щоб було зрозуміло, в чому проблема, пояснюю: світло зникло о 14.00 і з’явилося у 00.30. І скажіть мені, невже це нормально, – сидіти без світла і води, тому що багато хто з нас з вами настільки залежить від наявності світла. А централізованого водопостачання на цих вулицях немає і люди змушенні користуватися насосами. Та справа не лише в цьому, а й у ставленні та відповідях працівників «Київобленерго».
Також, я хочу зазначити: за словами мешканців на підстанції світло відновлюють постійно вночі. Складається враження, що вдень бригада не працює, а просто фіксує виклики?
І головне, – за ті кошти, які користувачі сплачують за електроенергію, можна вирішити проблему на вулицях Зоряна та Руданського за один раз, і підприємство має можливість це зробити. Але чомусь цього не роблять.
Для роздумів читачів: світло працює по всьому селу, навіть є вуличне освітлення на вулиці Зоряна, однак освітлення відсутнє в будинках! Цей випадок за останні два місяці трапляється втретє. Якщо причина в якихось контактах чи якомусь рубильнику, то чому й досі його не його не замінили?
Перший раз мешканці появи світла чекали 11 годин (!), другого разу – 6 годин, і цього разу знову – 6 годин. Причиною зникнення світла була злива лише останнього разу. А перші два рази світло зникало саме по собі. Невже за два місяці не можливо замінити ті запчастини, які є причиною зникнення світла?
Також хочу ще додати до всього вище сказаного. Зараз я маю на увазі і «Київобленерго», і телефонних майстрів, й інтернетників і не лише в селі Калинівка. Коли ви приїжджаєте на виклик, на місце ремонту, монтажних робіт тощо, збирайте за собою своє сміття. Ви залишаєте масу проводів, огризків усіляких обмоток і скотчу. А після деяких залишаються і пляшки від пива, порожні пачки від цигарок і сила-силенна недопалків.
Я розумію, що ми повинні бути вам вдячні за вашу роботу, і ми дійсно вдячні. Але ви, в свою чергу, теж ставтеся до нас з повагою: будь-то телефонна розмова, чи ремонтні роботи. Не робіть нам «одолженій», ми всі працюємо і виживаємо, як можемо, і, звісно, не всі задоволені своїм становищем. Але нас, замовників, це повинно обходити і ми не повинні страждати
від вашого незадоволення, невихованості і недостатньої кваліфікації!

Олександра СМІРНОВА.

Додати коментар