Як в Людвинівці дитяче свято влаштували

0

Третього червня с. Людвинівка святкувало Міжнародний день захисту дітей. Свято вийшло надзвичайно сімейним, адже влаштували його мами для своїх діток.

Під час свята діти змогли здійснити невеличку подорож. Кожна дитина на початку своєї мандрівки опинялася на станції «Перевтілення», де, завдяки «чарівним» фарбам і майстру художнику вона могла перетворитися на метелика, тигра чи людину-павука. Після перевтілення діти потрапляють на станцію «Глинкіно». Саме тут кожен міг спробувати себе в ролі гончара, або просто побавитись з глиною. А коли вдосталь наліпились, на станції «Долонькина» можна і Україну прикрасити. Діти робили з паперу долоньки з власними іменами. Цими долоньками вони прикрасили паперовий силует України. Потім юні
мандрівники потрапили на станцію «Стрільців». Особливою популярністю ця станція користувалась у хлопчиків, адже K3там вони могли позмагатися у влучності. А самі влучні з них отримали призи. Кінцевою зупинкою стала станція «Архітекторська» тут діти розробили проект розвитку рідного села. На дитячому плані розбудови села, в Людвинівці найближчим часом має з’явитись басейн, Макдональдс, гірки як в Діснейленді, та ходитимуть паровози. Цей проект організатори передали до сільської ради дорослим на доопрацювання і втілення в життя. Під час подорожі діти і дорослі робили зупинки для того, щоб потанцювати, взяти участь у конкурсах і, навіть, влаштувати флеш-моб. Коли всі стомились на них чекало солодке частування і домашній лимонад.
k2Загалом, свято вийшло дуже веселим, а головне сімейним. Адже в сучасному ритмі життя мами і тата так мало часу проводять разом зі своїми дітьми. Тому організатори поставили собі, за мету подарувати кожній сім’ї кілька щасливих моментів, де всі посміхаються і радіють.
Цей день не був би таким веселим, якби невеличка групка людей не запитала себе: «А може досить стільки уваги приділяти комуністичним святам, суть яких більшості, навіть, не зрозуміла? Можливо, час звернути увагу на важливіші речі?» А що ж може бути важливішим, ніж сім’я, з якої будується країна, і діти, від яких залежить її майбутнє.
Цією «групкою» людей стали: Анна Вайвалова, Дар’я Головаха, Віта Півнєва, Інна Талпа.
Активну молодь нашого села представляли Марія, Софія та Ілля Строцькі, а також Дмитро Карпенко.

Василь ПІВНЄВ.

Додати коментар