Побували у славетних місцях України

0

За останні роки в медичному колективі Макарівської ЦРЛ склалася добра традиція: подорож різними славетними місцями України. За цей час ентузіасти подорожей відвідали Львівську, Закарпатську, Чернігівську, Хмельницьку, Вінницьку області. В цьому році маршрут пролягав по теренах двох областей Рівненської та Тернопільської.


Острог, Вишнівці, Тернопіль, Микулинці, Теребовля, знову Тернопіль, Збараж, Кременець, Дубно. Неначе в калейдоскопі за три дні змінювалися назви міст і містечок, сіл і селищ. Неперевершені враження залишила в душі ця подорож. Ми в котре доторкнулися до джерел нашої історії радісної і сумної, величної і занепавшої, славетної і трагічної.
Неможливо словами передати радість від побаченого і почутого. Але, на жаль, і тінь смутку залишився після споглядання на руйнацію замків, фортець, соборів, костелів та інших пам’яток історичного минулого, тим паче, що поряд ростуть, як гриби після дощу, «палаци» сучасних «історичних» постатей.
Незважаючи ні на що, надіємось на Божу ласку, що настане той час, коли співвітчизники чуйніше і з любов’ю будуть ставитись до надбання наших пращурів, що залишились нам даремно у спадок. Ми сповнені наснаги до наступних подорожей.

Додати коментар