Проблемне сміттєзвалище

0

Минулий тиждень був насиченим різними подіями, на жаль, і не зовсім приємними. Так, перед Першотравневими святами в селі Липівка горіло стихійне сміттєзвалище.

Стосовно його місцеві жителі по вулиці Дружби звертались до в.о. голови сільської ради, але поки це не дало результатів. Сміттєзвалище залишається там і нині. І суть проблеми полягає в тому, що взагалі воно існує на території села, хоч до сміттєзвалища, яке знаходиться біля села Наливайківка – рукою подати.

Але організація централізованого вивозу сміття у селі потребує організаційної роботи як вуличних депутатів, так і місцевих жителів. Особливо прикро, що раніше за цим сміттєзвалищем хоч трохи «доглядали»: підгортали сміття та закопували.

Інколи на сміттєзвалищі з’являються люди, відповідної «зовнішності», котрі частково сміття перебирають – а все інше залишають. А інколи і шини автомобільні спалюють заради дроту, що знаходиться в шинах.

Щось схоже сталось і минулого тижня, коли палав смітник та суха трава навколо нього. Горіли навіть дерева, котрі росли там роками. Пожежу вдалось загасити зусиллями трьох автомобілів пожежної частини.

Сподіваємось, що найближчим часом проблеми стихійних сміттєзвалищ зникнуть завдяки свідомості мешканців сіл, відповідальності влади та тісній співпраці між ними.

«М.в.» вирішили взяти коментарі у в.о. сільського голови Юлії Лозко:

– Про проблему цього стихійного сміттєзвалища ми знаємо. І цей смітник сільська рада двічі на рік восени та весною упорядковує. І цієї весни також мали його упорядкувати, щоб він був у охайному та належному стані.

На жаль, не завжди вистачає на це коштів. В найближчих планах – налагодити централізований вивіз сміття. 8 травня започатковується пробний вивіз сміття від жителів села і розглядаємо можливість створення комунального підприємства або укладання договору на вивіз сміття з КП «Макарів ВУЖКГ».

Додати коментар