Макарівська Центральна районна лікарня одна з перших в Київській області пройшла епідеміологічний аудит

0

Особливе значення у створенні безпечних умов праці приділяється забезпеченню недопущення передачі збудників інфекційних захворювань, як медичному персоналу, так і пацієнтам.

Інфекції, пов’язані з наданням медичної допомоги, є актуальною проблемою охорони здоров’я, і в медичному, і в соціальному та економічному аспектах для всіх країн світу, зокрема й України. Вони можуть призводити до смерті або інвалідності, а внаслідок інфекційного ураження зростають строки перебування пацієнта у стаціонарі, відповідно, підвищується й вартість його лікування.
У Макарівській Центральній районній лікарні з 11 квітня по 21 квітня 2017 року, з метою забезпечення оптимальних умов перебування хворих і нормальних умов праці медичних працівників, дотриманням належного санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму, експертною групою «Санексперт» було проведено епідеміологічний аудит з елементами тренінгового навчання персоналу без відриву від роботи.
За результатами роботи Макарівська ЦРЛ отримала сертифікати, які засвідчують, що лікарня відповідає санітарно-епідеміологічним вимогам чинного законодавства України.

Олександр РЄЗНІКОВ,
головний лікар
Макарівської Центральної
районної лікарні.

Додати коментар