ВЕСНЯНІ РОБОТИ В ЛІЦЕЇ

0

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації, Макарівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» активно бере участь у двомісячнику благоустрою, який почався ще в березні ц.р. Щоб робота йшла організовано, спочатку було проведено нараду з педагогічним і технічним персоналом та розроблено план заходів участі учнівського, педагогічного, батьківського колективів і технічного персоналу у весняному двомісячнику благоустрою.

Перший суботник в ліцеї відбувся на пришкільній території. Учні, разом зі своїми вчителями, а також технічним персоналом дружно наводили порядок на спортивному майданчику, упорядковували квіткові клумби, алею, прибирали територію біля центрального входу та навколо приміщення школи.

Крім того, в ході двомісячника благоустрою було зроблено обрізку та побілено всі дерева шкільного саду, а також зрізано аварійно-небезпечні дерева.

Технічний персонал ліцею на чолі із заступником директора з господарської роботи спільно з працівниками селищної ради, взяли участь у прибиранні Молодіжного парку.

Всі попрацювали на «відмінно»! Хочемо подякувати всім за виконану роботу. А надалі пам`ятаймо: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Надія УКРАЇНЕЦЬ,
директор Макарівського НВК
«ЗОШ І-ІІІ ступенів –
природничо-математичний
ліцей».

Додати коментар