Світ не без небайдужих людей

0


Уже ні для кого не є таємницею, що у листопаді цього року наш районний історико-краєзнавчий музей святкуватиме своє 50-річчя від моменту відкриття. 

На свято до нас має завітати багато поважних гостей. Будівля музею, на ж аль, знаходиться у незадовільному стані. Але, за сприяння районного керівництва та депутатів різних рівнів, маємо надію, що до ювілейного святкування зможемо привести будівлю і фонди до належного стану.

Наразі на допомогу в упоряд кування території прийшли небайдужі люди, які хочуть бачити Макарівський районний історико-краєзнавчий музей упорядкованим не лише у рік його 50-річчя.

m1Як результат – ініціативна група небайдужих людей за власні кошти запропонувала провести ряд заходів для приведення до ладу даху музею, ревізії дерев та очищення їх навколо будівлі.

5 квітня 2017 р. Василь Півнєв (с. Людвинівка) та Роман Гришко (смт Макарів) разом зі своїм товаришем Гнатом Козелом, професійним арбористом (спеціаліст по обслуговуванню і доглядом за деревами) виконали чималий об’єм робіт навколо музею та зокрема його приміщення.

Ініціативна група пообіцm2яла, що цим «суботником» їх допомога музею не завершується, а арборист Гнат Козел, запевнив, що надалі має чим здивувати мешканців Макарова, які відвідуватимуть музей.

Дирекція Макарівського районного Будинку культури та Макарівського районного історико-краєзнавчого музею дякує ініціативній групі за проведену роботу.

Людмила КОЛОС,
директор Макарівського
районного Будинку культури.

Додати коментар