Толока по-Андріївські

0

«Без толоки – як без руки, ні хати не зробиш, ні сіна не скосиш».
Українське народне прислів’я.

Село перезимувало, минувши традиційну українську зимову метушню, тому настав час готувати його до найкрасивішої пори року. 

З ентузіазмом та бадьорим настроєм жителі Андріївки і Червоної Гірки вже виконали 50% запланованої роботи. Хоча, згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації Тетяни Семенової «Про проведення в Макарівському районі двомісячника благоустрою населених пунктів», роботи з поліпшення стану довкілля триватимуть до 13 травня.

Часу ніби ще вдосталь. Проте, 17, 24 та 25 березня за графіком проведення заходів з благоустрою по сільській раді проведено громадські прибирання. Дякуємо всім небайдужим, хто серцем боліє за своє село! Адже в рамках щорічної весняної акції до прибирань долучилися та вийшли на загальний суботник майже 50 мешканців наших сіл, представники Андріївської сільської ради, працівники культури, школи та учнівська молодь, щоб причепурити місця працевлаштування, вулиці, пам’ятки культури, кладовища. І не важливо – хто і на якій посаді, адже спільна праця об’єднує всіх!

А 25 березня за підтримки місцевих підприємців та ініціативи сільського голови Анатолія Кибукевича було ліквідовано 3 стихійних сміттєзвалища. За що організаторам низький уклін! Адже смітники на околицях села – це як тяжка хвороба, яку лікуєш, а вона з’являється знову. Тому, звертаємось до всіх жителів навколишніх сіл, до учасників дорожнього руху з проханням берегти природу та не засмічувати навколишнє середовище, не викидати сміття в непередбачених для цього місцях і вздовж автодоріг, адже відомо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Лише спільними зусиллями ми наведемо лад біля своїх домівок, доріг та у країні в цілому. Почніть з себе і ми разом пишатимемось чистим і здоровим довкіллям!

P.S. І на останок хотілося б похвалитися, що на території сільської ради, нарешті, спільними зусиллями закінчено роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Нова в селі Андріївка та по вулиці Шевченка в селі Червона Гірка. Тепер тут мешканцям ходити стало набагато зручніше.

Тож висловлюємо глибоку вдячність тим, завдяки кому це питання було вирішено, – голові райдержадміністрації Тетяні Семеновій і Народному депутату Руслану Сольвару за підтримку та допомогу.

Молодці й небайдужі андріївці, які активно контролюють ремонтні роботи на дорогах. Разом ми сила і всі підрядники відчувають, що «халтура» в Андрівці не пройде. А попереду ще багато планів, багато роботи, багато невиконаних завдань. Але,
сподіваємось, разом ми подолаємо все.

Тому що правду кажуть у народі: «біда, коли один в бороні, а десять в стороні». А коли відчуваєш підтримку, то відчуваєш, як сили додається…

Громада села Андріївка.

Додати коментар